• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Avon Direktör Tülay Karataş

Adres :

Seyhan Adana Adana » Seyhan

Sektör :

Yetkili Kişi :

Tülay Karataş

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

tulay_avon@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (535) 826 81 44

Whatsapp 2:

0 (535) 826 81 44
AVON “Güzelliğe Değer Katar”
Burası AVON, 130 yıldır kadınların güzellik, yenilik, iyimserlik ve her şeyden önemlisi kadınların kadınlar için çalıştığı şirket.”
1886 yılından günümüze, mutfaktan liderler çıkaran dünyanın önde gelen güzellik markalarından AVON milyonlarca kadının yaşamına güzellik katmaktadır.
Kurucusu David H. McConnell tarafından Amerika Birleşik Devletleri’nde kurulan AVON, günümüzde yaklaşık 70 ülkede toplam 6 milyonun üzerinde Bağımsız Satış Temsilcisi ile dev bir doğrudan satış şirketidir.
Yeni mottosu “Güzelliğe Değer Katar”la bir yandan kadınları güzelleştiren AVON, diğer yandan onların hayatlarını iyileştirmeye odaklanmaktadır. Tüm bunlarla birlikte faaliyet gösterdiği ülkelerde milyonlarca kadın tarafından kurulmuş bir kardeşlik zinciri oluşturmak en önemli amaçları arasında yer almaktadır.
Merkezi New York'ta bulunan AVON'un ürün gamında, AVON Color, ANEW, Skin-So-Soft, Advance Techniques gibi birçok ünlü makyaj, parfüm, cilt bakımı, güzellik, moda ve ev ürünü markası bulunmaktadır. Dünyada başka hiçbir kozmetik markasının AVON kadar çok sayıda kendi ismini taşıyan ürünü yoktur.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR