• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Awpine Tente

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Sadullah Bayraktar

  • firma fb
  • firma tw
  • firma instagram

Firmamız; İstanbul çadır ve branda sektöründe tente ve cam sistemleri kurulum hizmeti vermek amacı ile sektöre adım atmıştır. Sektöre adım attığımız günden bugüne kadar faaliyet alanımızda pek çok başarılı projeye imza atarak adımızdan övgü ile bahsettirdik. Firma olarak açılır kapanır pergola, tente sistemleri ve kış bahçesi tasarımlarımız ile yaşam alanlarınıza zenginlik katmayı amaçlamaktayız. Bu amacımız doğrultusunda özgün fikirlerimiz, işlevselliği estetik ile bütünleştirerek farklı öneriler sunan yaklaşımlarımız ile faaliyet alanımızdaki çalışmalarımızı başarı ile sürdürmekteyiz.

Firma olarak sahip olduğumuz deneyim, teknolojiyi yakından takip eden yenilikçi bakış açımız ve çevreye dost yaklaşımlarımız ile zevkle yaşanılabilir alanlar oluşturmayı amaçlıyoruz. Çalışmalarımız daima insan odaklıdır. Dolayısıyla kendimizi geliştirmek ve insan yaşamına değer katmayı hedefliyoruz. Bu hedef doğrultusunda yağmurluk, güneşlik, gölgelik tente ve branda sistemlerinin üretimini yaparak sürekli değişen müşteri taleplerini karşılamaya çalışıyoruz. İhtiyaçlarınıza en uygun çözümleri yine en uygun maliyet koşulları ile sunarak çözüm sunmayı istiyoruz. Sizler için dört mevsim yaşanılır mekanlar oluşturmak bizim işimiz.

Firma olarak ürettiğimiz tente ve branda sistemlerde birinci sınıf işçilik ve kaliteli malzeme kullanıyoruz. Zamanında teslimat ve satış sonrasında verdiğimiz garanti desteği ile her zaman müşterilerimizin yanındayız. Firma olarak hedefimiz hızla gelişen ve değişen dünyada yaşam alanlarımızdaki farklı gereksinim ve ihtiyaçları tespit ederek; bu ihtiyaçlara yönelik çözüm önerileri tasarlamak ve tasarladığımız ürünleri üreterek müşterilerimizin kullanımına sunmaktır.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR