• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ay Börek Kafe

Sektör :

Yetkili Kişi :

Kemal Tok

Ay Börek Kafe de birmilyonnokta.com üyesi oldu. İsminden de anlayabileceğiniz gibi firmamız yiyip yiyebileceğiniz en lezzetli börekleri yapmaktadır. Muğla'da hizmet vermekte olan firmamız enfes gözleme ve saçta böreğin yanı sıra çok özel tostlar da yapmaktadır. Kahvaltı hizmeti sunan firmamız mekân temizliğine son derece önem vermektedir. Yedi yirmi dört temizlenen mekânımız aynı zamanda sık sık havalandırılmaktadır. Sürekli temizlenen lavaboları ile de firmamız, her müşterisinin sağlığına büyük önem verdiğini göstermektedir.

Geniş, temiz ve ferah salonu ile müşterilerine inanılmaz sunumlar yapan firmamız, Muğla'da yer almaktadır. Sıcağı sıcağına yiyeceğiniz gözleme ve böreklerin tadına doyamayacağınız Muğla fast food, aynı zamanda her bütçeye de uygun hizmet vermektedir. Firmamız ailece gelip keyifle kahvaltı yapabileceğiniz mekânı ile sizlere inanılmaz güzel börekleri, tostları ve gözlemeleri sunmaktadır. Bir defa bize kahvaltıya gelen artık her gün kahvaltısını bizde yapıyor dersek şaşırmayın. Hayatınızdaki en güzel kahvaltıyı yemeye hazır mısınız? Bizler sizlere özel hissettirmek için her şeyi yapıyoruz ve geriye sizlerin bizi deneyimlemesi kalıyor.

Sevdiklerinize özel ve eşi benzeri olmayan bir kahvaltı sunmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Bizleri arayarak önceden rezervasyon oluşturabilirsiniz. Sizlere kaliteli ve güvenilir hizmeti ile en güzel sunumu yapacak olan firmamız aynı zamanda paket servisi de yapmaktadır. Dilediğiniz yerden bizi arayarak börek, gözleme, tost ve poğaça siparişi verebilirsiniz. Lezzeti ayağınıza kadar getiriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR