• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ay Piliç Çamköy

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Şiyar

Şarküteri sektörü ülkemizde hizmet alanı oldukça yaygınlaşmış sektörlerden bir tanesidir. Sahip olduğu zengin içerik ve kaliteli ürünler sayesinde şarküteri sektöründe günümüzde hemen hemen her türlü ürünü bulmak oldukça kolay bir işlemdir. Marketler ile kasap reyonlarının birleşimi olarak da tanımlanabilecek şarküteriler geniş ürün yelpazesi sayesinde müşterilerin yoğun ilgisine uğramaktadır.

Muğla Alışveriş sektöründe gerçekleştirmekte olduğumuz şarküteri hizmetimiz kapsamında müşterilerimizin kalite ile buluşmasını daha kolay bir hale getirmekteyiz. Çeşitli ürünlerimizin tamamı alanında en kaliteli ürünlerden oluşmakta olup bu sayede müşterilerimizin sürekli belirli standartlar üzerinde alışverişlerini gerçekleştirebilmelerine olanak sağlamaktayız. Reyonlarımızda bulunan kanat, incik, sucuk gibi tüm şarküteri ürünleri sürekli olarak taze bir şekilde saklanmakta olup bu sayede hiçbir şekilde bayat ürün müşteri ile buluşturulmamaktadır.

Hizmetlerimizin tamamında geçmişten günümüze kadar ki süreç içerisinde müşteri memnuniyetini birincil vazife olarak benimsemiş olan firmamız reyon görevlilerinden yöneticilerine kadar her çalışanı ile müşterilerine karşı güler yüzlü hizmet sunmaktadır. Sahip olduğumuz ürün kalitesi, özverili çalışanlar ve çalışma prensiplerimiz sayesinde müşteri memnuniyeti başarılı bir şekilde sağlanabilmekte ve korunarak ileriki günlere aktarılabilmektedir. Hazır şarküteri ürünlerimizin yanı sıra istek ve sipariş üzerine pişirilmiş ürünlerimiz de satışa sunulmaktadır. Şarküterimizde piliç, incik gibi önceden pişmesini ve sizler için hazırlanmasını istediğiniz ürünleri bildirerek hazırlanmasını sağlayabilirsiniz. Siz de bu ekonomik, kaliteli ve avantajlı hizmetlerden faydalanmak için bizim ile irtibata geçebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR