• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ay Yıldız Oto Elektrik Ve Elektronik - Samsun Start Stop Bayii

Adres :

Yeni Mahalle Mahallesi Alirıza Bey Bulv. No: 13 Canik Samsun Samsun » Canik

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hakan Bekiroğlu -muharrem Köse

E-Posta Adresi :

ayyildizotoelektrik55@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (505) 999 46 55

Whatsapp 2:

0 (505) 999 46 55

Whatsapp 3:

0 (535) 314 57 43

Ay Yıldız Oto Elektrik Ve Elektronik olarak, kuruluşumuzun ilk gününden bu yana siz değerli müşterilerimize kusursuz ve kaliteli hizmet sunmayı vizyon edindik. Nitekim bunu başardığımızı, bizi tercih eden müşteri portföyümüzün her geçen gün artmasıyla kanıtlamaktayız. Müşteri memnuniyetini baz aldığımız için alt yapımızı bu doğrultuda geliştirerek teknik personellerimizi bu yönde eğitmekteyiz.

Firmamız klima gaz dolumu, klima onarımı, kalorifer petek bakımı ve temizliği, araç marş-şarj dinamo onarımı, elektrik ve elektronik arıza tespitleri, plastik kaynak ve bilimum elektrik işleri alanında uzman teknik personelleriyle hizmet vermektedir. Verdiğimiz hizmette bizi tercih eden müşterilerin firmamıza karşı olan güven duygusunu daha da güçlendirmek için işimizi daha özverili, dikkatli ve titiz bir şekilde yapmaktayız. Bugüne kadar yaptığımız tüm işlemleri teknolojinin bütün imkanlarını kullanarak gerçekleştirdik. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını en hızlı şekilde karşılayabilmek için sektörümüzdeki yeniliklere açık olup müşteri memnuniyetini arttırmaktayız.

Samsun oto elektrik ve elektronik hizmet verdiği sektörde, örnek teşkil edecek şekilde işini en iyi ve en doğru haliyle yapıp öncü bir firma olarak faaliyetlerini sürdürmektedir. Profesyonel olarak çalışan teknik personellerimize ve yaptığımız işin kalitesine güvenerek müşterilerimize tam donanımlı bir hizmet vermekteyiz.

Size vereceğimiz hizmetin, yıllar boyu sürecek bir birlikteliğin başlangıcı olabileceğinin farkında olup işimizi bu farkındalıkla sürdürmekteyiz. Siz değerli müşterilerimizin hiçbir tereddüte kapılmadan gönül rahatlığıyla bize güvenebileceğini önemle belirtmek istiyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR