• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Ayaz Oto Kurtarma Fatsa

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Fahri Şahin Hafızoğlu

  • firma fb
  • firma tw

Araçlarınız ile çeşitli nedenlerle yolda kalmanız durumunda firmamız sizlere başarılı bir şekilde profesyonel kurtarma hizmeti sunmaktadır. Geniş bir alanda çalışma ağı oluşturan firmamız 7 gün 24 saat sizlere hizmet sunabilmektedir. Günün herhangi bir saatinde başınıza gelebilecek kaza ve arıza durumunda en kısa sürede sizlere ulaşarak aracınızı bulunduğu yerden istediğiniz yere götürmekteyiz.

Oldukça sıkıntılı olan ve sizleri zor durumda bırakan kaza ve arıza gibi durumlarda sizlere profesyonel bir hizmet sunan firmamız, aracınızı kısa sürede çekerek sizlere başarılı çözümler üretmektedir. Aracınızın birçok farklı nedenle yer değişimi konusunda da çekicilerimiz ile sizlere transfer hizmetleri de sunabilmekteyiz. Bu alanda profesyonel hizmetleri firmamızdan alabilirsiniz.

Ordu oto kurtarma ve yol yardımı alanında sizlere hizmet sunmakta olan firmamız alanında yıllardır hizmet sunmakta olan deneyimli bir firmadır. Çok sayıdaki çekici aracı ve konusunda deneyimli olan profesyonel ekibi ile sizlere başarılı hizmetler sunmaktadır. Farklı sınıflardaki araçlarınızın en kısa sürede bulunduğu yerden çekilmesi firmamızın sunduğu hizmetler ile sağlanmaktadır.

Bölgede oto kurtarma ve yol yardım konularında en başarılı hizmetleri sunmakta olan firmamız gelişmiş çekici araçları ile sizlere her durumda yardım sunabilmektedir. Otomobil yanında kamyonet ve kamyon gibi araçlarınızın da çekici hizmeti alması durumunda firmamız sizlere çözüm üretmekte ve aracınız için istediğiniz hizmetleri sizlere sunabilmektedir. Bu alanda yıllardır başarılı hizmetler sunan firmamız çok tercih edilmekte ve ilgi görmektedir.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR