• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ayazım Çorba Salonu

Adres :

Abdurahman Mah Eski İstanbul Cad No 168 Edirne Edirne » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Tugay Gavak

E-Posta Adresi :

tugayirem22@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (553) 086 09 11

Whatsapp 2:

0 (553) 086 09 11

Edirne Ayazım Çorba Salonu, müşterilerimize sunduğu eşsiz menüsüyle alanında öncü olma yolunda hızla ilerlemektedir. Çorba lezzetine yeni bir ufuk kazandıran kurumumuz tadını aldıktan sonra vazgeçemeyeceğiniz çok lezzetli çorba çeşitlerine sahiptir. Sabah çorbası tarzında çorbalarımız da mevcut olup müşterilerimizin yoğun bir ilgisiyle karşılaşılmaktadır. Ayrıca sulu yemek çeşitleriyle de lezzetlerine lezzet katan restoranımız deneyimli ve usta ekibimizle sizler için en iyi hizmeti vermek için çabalamaktadır.

Müşteri memnuniyeti, etik değerler, kalite ve lezzet çıktığımız bu lezzet yolculuğunda her zaman en önemsediğimiz ilkeler olmuştur. Değişime açık olan kurumumuz kendini tazelemeye ve kalitesine kalite katmaya çalışmaktadır ve bu konuda müşterilerinin istek ve ricalarını da çok önemsemektedir. Gözle görülür derecede yapılan titiz çalışmaların farkında olan müşterilerimiz, bizleri sürekli tercih etmektedirler. Bazen yalnız, bazen aileleriyle bazen de arkadaş çevresiyle bizleri tercih eden müşterilerimiz, memnuniyetlerini açık bir şekilde ifade etmektedirler. Bu yüzden de müşteri potansiyelimiz gün geçtikçe artmaktadır.

Kurum olarak sizlerin sağlığını önemsediğimiz için kurumumuzda hijyen eğitimi almış ve uygun çalışan uzman ve deneyimli bir ekiple yol almaktayız. Sağlığınız için malzemelerimizin taze, tarihi geçmemiş ve kaliteli olmasına dikkat ediyoruz. Edirne’de en yakın çorbacınız olma niteliğindeki lezzet durağımız sizlere aile sıcaklığında ve dostlarınızla hoş sohbet ederek enfes lezzetlerimizden tatma imkânı veriyor. Bizi tercih edin size en güzel meze ve ikramlarımızla lezzetin doruğunu yaşatalım.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR