• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Aycan Okul Mobilyaları Altındağ

Adres :

Serince Sokak No: 30 Siteler Ankara » Altındağ

Sektör :

Yetkili Kişi :

Rasim Aycan - Asım Aycan

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (543) 540 57 43

Whatsapp 2:

0 (546) 853 68 24

Birinci sınıf malzemelerden üretilmiş ürünleriyle üst düzey hizmetler sunan Aycan Okul Mobilyaları Altındağ, birmilyonnokta.com çatısı altında kendine özgü tasarımlarıyla adından söz ettirmektedir. Tüm yaşam ve kullanım alanlarında hepimizin vazgeçilmezi olan mobilyalar hem ortamın dekorunda hem de hayatı kolaylaştırmada büyük önem arz etmektedir. Çalışma ve okul alanları için özel üretilmiş mobilyalarıyla hizmet veren firmamız, Ankara mobilya sektöründe kalitesini konuşturmaktadır.

Farklı tasarımı ve kullanışlı yapısıyla müşterilerin gönül rahatlığıyla tercih ettikleri ofis mobilyaları her türlü iş yerine ayak uydurmaktalar. Birçok zevke hitap eden farklı boyutta ve özelliklerde mekanlara uygun mobilyalarımız dayanıklılığı nedeniyle sık sık tercih edilmektedir.

Okul mobilyaları alanında uzmanlaşmış firmamız, özellikle en kaliteli malzemelerden üretim yapmakla öğrencilerini güvenliğini sağlamaktadır. Okullar için ürettiğimiz sıralar, sandalyeler, yazı tahtaları ve öğrenci dolapları uzun süreli kullanıma uygun olup darbelere, kırılmalara karşı dayanıklıdır. Küçük çocuklara özel özenle tasarlanmış anaokulu mobilyalarımız görüntüleriyle de öğrencilerin ilgisini çekmektedir.

Üretimini yaptığımız tüm mobilyalarda uzun yıllara dayalı tecrübesini konuşturan marangozlarımız, titizlikle çalışmaktalar. Amacına uygun tasarlanmış tüm mobilyalarımızı ihtiyaç duyduğunuz alanda uzun süre rahatlıkla kullanabilirsiniz. İhtiyacı olan miktarda mobilya siparişini veren tüm müşterilerimize ürünlerimizi tam söz verdiğimiz zamanda teslim ederek güvenirliğimizi de ispatlamış oluyoruz. Aynı zamanda tüm alımlarda bütçe dostu fiyatlar teklif ettiğimiz için daimi müşteri kitlemizi de her geçen gün daha da büyütmekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR