• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Aydın Şef

Adres :

Gümüş Pınar Mah Yalı Sok Demirli Park Sitesi 5/1 A Yakacık İstanbul » Kartal

Sektör :

Yetkili Kişi :

Aydın Fırat

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (538) 413 96 86

Whatsapp 2:

0 (538) 413 96 86

Restoranımız sizlere en lezzetli şekilde kebap çeşitlerini, pide çeşitlerini ve lahmacun ile ızgara çeşitlerini sunmaktadır. Bu alanda en başarılı ve deneyimli ustalar ile alanında uzman olan mutfak personeline sahip olarak en lezzetli ve güzel kebaplar ile pide çeşitlerini hazırlamaktayız. Restoranımız sizlere başarılı şekilde hizmet sunmak için özel olarak dekore edilmiştir.

Mutfak personeli konusunda en başarılı ekibi sahip olan restoranımızda sizlere en lezzetli ve güzel yiyecekleri hazırlamakta ve bunları en güzel şekilde sunarak servis etmekteyiz. İşletmemizde en başarılı servis çalışanları sizlere hizmet vermektedir. Ülkemizin en çok sevilen geleneksel yiyecekleri olan kebap çeşitlerini başarılı şekilde sizlere sunabilmekteyiz. Bu konuda ustalarımız başarılı olarak sizlere hizmet sunmaktadır.

İstanbul restoran alanında geleneksel kebap çeşitleri ve pide çeşitlerini en güzel şekilde hazırlayarak sizlere sunmaktayız. En taze ve yerli etler ile hazırlanan kebaplar özel olarak tam kıvamında pişirilmektedir. Her zaman damak tadınıza en uygun lezzetleri hazırlayan ustalarımız pide çeşitlerinde ve lahmacunda da sizlere en güzel lezzetleri sunabilmektedir.

Hizmet sunduğu alanda başarılı şekilde yıllardır çalışmalar yapmakta olan işletmemiz sizlere en güzel lezzetleri sunmakta ve bu konuda başarılı şekilde gerekli çalışmaları yapabilmektedir. En harika lezzetleri sizler için hazırlayarak sizleri restoranımızda en güzel şekilde misafir etmekteyiz. Siz ve sevdiklerinizi en güzel şekilde ağırlayarak sizlere bu alandaki en başarılı hizmetleri sorunsuz olarak sunabilmekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR