• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Aydın Sönmez Psikoteknik Değerlendirme Merkezi

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Fuat Türkoğlu

reklam logosu

Araçlar insan hayatında önemli yere sahip olup ulaşımda özellikle toplu olan taşıtlar tercih edilir. Bunun için de araç kullanan sürücülerin her türlü sağlığı iş güvenliği ve yolcu taşıma açısından can güvenliği ile yük taşıma sırasında büyük kayıpları da ortadan kaldırma adına eğitim gereken konu olur.

Psikoteknik adı verilen hizmetimiz hem yük hem de yolcu taşıması yapan sürücülerin alması gereken eğitimleri içerirken daha çok herhangi bir nedenden trafik ile alakalı ceza yenmesi ile beraber asıl gereken durum meydana gelirken her sürücünün nedensiz olarak eğitimi alması büyük öne arz eder.

Aydın ve civarı için psikoteknik eğitimleri sunarken yük taşımacılığı, otobüs, minibüs taşımacılığı, taksi taşımacılığı ve daha buna bağlı alanlar için gereken bir durumu temsil eder. Aydın Merkez Sönmez Psikoteknik Değerlendirme Merkezi olarak bu alanda eğitim sunarken bilgisayar simülasyonları ile son teknoloji olarak sunduğumuz hizmet içeriğimiz b u sayede daha gerçekçi olarak yapılarak sürücülerin aktif şekilde eğitimini sağlar.

Her iş alanında olduğu gibi insan temelli iş yaparken kişilerin psikolojik düzeyleri ve benzeri durumları için olumlu koşulları sağlayarak aranan tüm hizmeti bizlerde bulmaya olanak sunaktayız. Fiyatlandırması hakkında merak edilenler için bizlerle iletişim daha uygun olur. Diğer yandan da zaman ekip üyelerimiz ile birlikte daha hızlı ve doğru işleri sunarken müşterilerimizi memnun etmenin mutluluğu ile iş yapıyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR