• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Aydın Spor Fabrikası - Akçay Basketbol

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Enver Enes Akçay - Ogün Şaban Öztürk

  • firma instagram

Aydın Spor Fabrikası - Akçay Basketbol olarak 5-17 yaş arası öğrencilerimize basket antrenmanı yaptırıyoruz. Aynı zamanda bireysel gelişim antrenmanları da yaptırarak öğrencilerimizi lisanslı basketbolcu olarak yetiştiriyoruz.

Aydın spor olarak aynı zamanda voleybol eğitimi de veriyoruz. Kulüp olarak kız ve erkek gruplara eğitim veriyoruz. Antrenmanlarımızın temel amacı öğrencilerimizin sağlıklarına önem vermesi ve sporu sevmeleridir. Sporu hayatlarının bir parçası haline getirerek hem zihinsel hem de fiziksel sağlık için ne kadar yararlı olduğunu göstermeye çalışıyoruz.

Herhangi bir spor dalında oynamak fiziksel, zihinsel sağlığı olumlu yönde etkilediği gibi içinde bulunan stresi de azaltıcı bir etkisi vardır. Aynı zamanda bağışıklığı güçlendirir. Özellikle basketbol oynayan çocukların kas ve kemik sistemleri güçlenir. Hatta boylarının uzamasında artış olur. Koşmak, top sektirmek gibi hareketlerin kas gelişimi için büyük bir katkısı vardır. Spor yapan çocuklar, daha atik ve esnektir. Bedenleri daha dayanıklıdır. Fiziksel gelişimin yanında aynı zamanda çocuklar, takım ruhunu öğrenir. Hem bireyselliklerini kazanırlar hem de grup olarak hareket etmeyi öğrenirler. Olumlu etkileşimin getirdiği artıları fark ederler. Bir spor dalıyla ilgilenmenin inanılmaz faydası söz konusudur.

Kulübümüze geldiğinizde istediğiniz soruyu sorabilir, antrenörlerimiz ile taşınabilir, antrenmanlarımızı izleyebilirsiniz. Basketbol ve voleybol üzerine tüm yaş kategorisinde hizmet veren spor okulumuz en iyi eğitimi verebilmek için elinden geleni yapar. Çalışmalarına özenle devam eden ekibimiz alanda iyi sporcular yetiştirmeyi hedeflemektedir.

Elimizden Ne Geliyorsa..

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR