• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Aygır Burger

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Altuğ Şenefe

  • firma instagram

Kökeni Almanya’nın Hamburg kentine dayanan Hamburger, günümüzde dünyada en sevilen fast food ürünlerinden biri olarak her yıl milyonlarca kişi tarafından sıklıkla tüketilmektedir. Özel hazırlanmış ekmeğin arasına konan et ve garnitürlerden oluşan Hamburgerler, kazandıkları popülarite ile dünya fastfood pazarına yön veren sandviç haline gelmiştir.

Hamburgerlerde farklı türlerde et ve garnitürler kullanılabilmektedir. Günümüzde dünya çapında en yaygın kullanılan etler dana ve tavuk etleridir. Hamburgerler bu etlerden yapılan kıyma ile hazırlanan köftelerin, isteğe göre ketçap, mayonez, turşu, peynir, yeşillik, soğan ve soslarla servis edilirler. Hamburgerin ağızda hoş bir tat bırakan güzel bir lezzete sahip olması için kullanılan malzemelerin kaliteli ve hamburger kullanımına uygun olması gerekmektedir. Mutfakta görev yapan aşçıların da ellerinin ayarları, köftelerin hazırlanması ve tam ayarında pişmeleri açısından büyük önem taşımaktadır.

Biz Aygır Burger olarak Ankara fast food sektöründe Çankaya’da bulunan üç şubemiz ile müşterilerimizle buluşuyoruz. Teker teker hazırlanan, hiçbir koruyucu kimyasal veya tatlandırıcı içermeyen köftelerimizle müşterilerimize en doğal ve sağlıklı lezzetleri sunmak adına özen gösteriyoruz. Aynı özeni ekmek ve garnitür tedarikçilerimizin de göstermesini sağlayarak, müşterilerimize her zaman en sağlıklı hamburgerleri sunuyoruz.

Zengin hamburger menümüz, geniş yan ürün menümüz, her türden ağız tadına hitap eden lezzetlerimizin yanında, butik sandviçlerimiz ile müşterilerimize fabrikasyon hamburger lezzetini unutturmak amacıyla eğitimli ve tecrübeli çalışma arkadaşlarımızla, Ankara’da üç noktada faaliyetlerimizi sürdürüyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR