• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Aygünler Demir Doğrama Tic.ltd.şti.

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Karaca Aygün

Firmamız,soğuk bir malzeme olarak bilinen demiri sıcak mekanlar için oluşturulacak kalite,estetik ve güzelliği bir arada yaşatmak amacıyla , 1993 yılında uzman kadro ve profesyonel düşünceyle OSTİM Örnek Sanayi Sitesinde kurulmuştur. Uzun yıllardır aynı adresimizde faaliyet göstermeye devam etmektedir.
Aygünler Ferforje, ilkeleri doğrultusunda küreselleşen dünyada gelişen teknolojiyi takip edip, müşterilerine en kaliteli hizmeti sunarak sektöründe lider olma amacındadır.
Aygünler Ferforje, müşterilerine en kaliteli ürünü verebilmek için imalatı başından sonuna kadar kontrol altında tutmaktadır.. Zamanında teslimat veya montaj Aygünler Ferforje için önemli ilkelerden biridir.
İmalatla ilgili her konuda müşteriyi yönlendirmek, bilgilendirmek, çözüm üretmek Aygüller Ferforje müşteri odaklı çalışma ilkesinin bir göstergesidir.
Aygüller Ferforje ,hataları meydana gelmeden önce önlemek için gerekli çalışmalara önem vermektedir.Ayrıca Aygüller Ferforje için kaliteli üretim kadar personelinin sağlığı, güvenliği ve eğitimi de büyük önem taşımaktadır.Bunun için gerekli önlemleri almakta ve personeline belli aralıklarla eğitim vererek onları daha bilinçli ve güvenli çalışmalarını sağlamaktır.
Demirin ulaşmak istediği son nokta Aygüller Ferforje Demir Doğrama ,Ferforje eski tarihlerden beri uygulanan demire şekil verme biçimidir. Kapılara, pencerelere, balkon, bahçe, çatı veya evlerin iç bölümlerine dekorasyon, güvenlik ve kullanım amacıyla hazırlanan genellikle demirden oluşan ürün gruplarıdır.
firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR