• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ayık Mobilya ve Dekorasyon

Adres :

Merkez Mah Namıkkemal Cad Şehitcem Yurtbekler Sok No: 24/d Avcılar İstanbul İstanbul » Avcılar

Sektör :

Yetkili Kişi :

Okan Ayık

E-Posta Adresi :

okan_5205@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (535) 361 52 52

Whatsapp 2:

0 (535) 361 52 52

Uzun yıllar boyunca kazandığımız tecrübelerimiz ve sizlerden aldığımız ilhamla eviniz için tüm ihtiyaçlarınızı üretmekteyiz. İstanbul ahşap dekorasyon seçenekleri içerisinden daima en gözde yerlerden biri oluyoruz. Bunda kaliteli malzeme ve etkin hizmet anlayışımızın çok önemli bir payı var. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımız sayesinde her zaman olumlu yorumlar alan ve sağdık müşteriler kazanan bir yer olduk. Bunun için bize değer veren bizimle çalışan tüm müşterilerimize çok teşekkür ediyoruz. Sizden aldığımız destekle her zaman daha iyi şeyler başarıyoruz. Bunun sonuncuda ortaya çıkan güzel ürünler gurur kaynağımız.

Biz içinde mutlu anlar yaşadığınız evinizde içiniz daima rahat ve huzurlu olsun diye, tamamen sizin beklentilerinizi dikkate alarak birçok ürün üretiyoruz. Banyo dolapları, yatak odası, çocuk odası, kapı, mutfak dolapları gibi tüm mobilya ihtiyaçlarınız için büyük bir özveriyle çalışmaktayız. Çalışkan ve güler yüzlü çalışma arkadaşlarımızla birlikte güven vermenin sorumluğunun bilincinde çalışıyoruz. Sizlere daima iyi bir hizmet vermek öncelikli amacımız. Biz sizin için büyük emekle çalışırken siz kıymetli müşterilerimize sadece evinizin ne kadar güzel olacağını hayal etmek kalır.

Kazandığımız tecrübe ve sizin olumlu yorumlarınızla çok daha ileriye gitmek hedefimiz. Aldığımız destekleriniz ile bunu başaracağımıza inanıyoruz. Gün geçtikçe çağa ayak uyduran ve yenilikçi üretimimizle her zaman kendimize yeni hedefler koyuyoruz. Başardıkça güçleneceğimize ve her zaman daha iyiye gideceğimize gönülden inanıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR