• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Aykuş Garaj ve Servis Ekipmanları Sanayi

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :


Aykuş - Garaj ve Servis Ekipmanları
Şirket Profili

1973 yılındaAYKUŞ KRİKOadı ile kurulmuş olan firmamız : Otomotiv sektöründe ilk yıllarında kaliteli hidrolik kriko imalatıyla faaliyetini sürdürmekteydi.

Zaman içerisinde müşteri istekleri doğrultusunda ürün gamını geliştirerek,AYKUŞLAR HİDROLİK MAKİNAadı altında hizmetine devam etmiştir.

2008 yılındaAYKUŞ GARAJ VE SERVİS EKİPMANLARI SANAYİadıyla :Otomotiv sektöründe Şase Doğrultma, Kaporta ve Hidrolik Sistemleri, Yardımcı Tamir ve Montaj Takımları imalatına Uluslararası Kalite Standartlarını (ISO) benimseyerek devam etmektedir.Uluslararası kalite ve standartlarında üretim anlayışını benimseyen firmamız,müşterilerimiz ve çalışanlarımızla uzun vadeli ilişkiler kurmayı ve sürdürmeyi benimsemiştir.

Misyonumuz faaliyet göstermiş olduğumuz sektörde en iyiyi sunmayı sağlar.

Aykuş Garaj ve Servis Ekipmanlarıolarak kaliteden taviz vermeden alanında lider olma yolunda siz değerli müşterilerimizin de desteği ile hızla ilerlemektedir.

Amacımız Kalite ,Güven,Servis,Devamlılık ve Siz değerli müşterilerimizin Memnuniyeti ve Mutluluğudur.

Siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet sunabilmek için Uluslararası kalite ve standartlarını politikamız olarak benimsedik. Ve bu doğrultudaAYKUŞ GARAJ VE SERVİS EKİPMANLARI SANAYİolarak imal ettiğimiz her üründe aynı özen ve hassasiyeti göstermekteyiz.

Tüm ürünlerimizEN - ISO 9001:2008 KALİTE VE CE BELGELİ’dir.


firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR