• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Aykut İnşaat Otomotiv

Sektör :

Yetkili Kişi :

Utkan Aykut

Eskişehir yapı inşaat sektörünün güvenilir ismi firmamız Aykut İnşaat Otomotiv, sizlere kaliteli hizmeti uygun fiyatlarla sunmaya devam ediyor. Yılların bilgi ve birikimini kullanarak geldiğimiz bu noktada, sizlerin ihtiyaçlarına ve isteklerine en doğru cevabı veriyoruz. Profesyonel ekibimizle birlikte tüm çalışmalarımızı eksiksiz olarak zamanında teslim ediyoruz. Ekibimizin işinde başarılı olmasının sebebi alanında eğitim alması ve yılların deneyimine sahip olmasıdır.

Odunpazarı’nda bulunan firmamız gerekli belge ve izinlere sahiptir. Bugüne kadar kalitemizden ödün vermeyerek yaptığımız çalışmalarımızı, bugünden sonra da kalitemizden ödün vermeyerek sürdürmeye devam edeceğiz. Firmamızda çalışmalarımızı iki kola ayırıyoruz. Bunlardan biri inşaat ve diğeri ise otomotiv. İki alanda oldukça dikkat isteyen alanlar. Herhangi bir hata devamında büyük sorunlar getirebilir. Bunun bilincinde olan firmamız inşaatlarınızın tadilatını, bakımını ve onarımını yaparken oldukça dikkatli hareket etmektedir.

Profesyonel ekibimiz alanında en iyisi olduğu için sizlere kusursuz inşaat hizmeti vermektedir. Otomotiv alanında da yaptığımız alım ve satım işlemlerini özenle ve dikkatle gerçekleştiriyoruz. Satışını gerçekleştirdiğimiz arabalarımızın herhangi bir sorununun bulunmamasıyla beraber yüksek rakamlardan kaçınıyoruz.

Çalışkan, azimli ve hızlı ekibimizle tüm çalışmalarımızı kısa sürede ve tüm kalitesiyle tamamlıyoruz. Ekibimizin uyum içerisinde hareket etmesi, disiplini göz önünde bulundurarak özenli ve dikkatli çalışması bizim en büyük başarımızdır. Sizler de inşaat işlerinizi güvenilir bir firmaya vermek istiyorsanız, aracınızı satmak ya da ikinci el bir araç almak istiyorsanız mutlaka bizimle iletişime geçmelisiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR