• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Aymi Oto Kurtarma & Evden Eve & Otomotiv

Adres :

Anbar Mahallesi Osman Kavuncu Bulvarı No: 515/b Kayseri » Melikgazi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Volkan Bağlama

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

aymigrup@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (553) 777 06 75

Whatsapp 2:

0 (542) 631 16 07

Whatsapp 3:

0 (553) 777 06 75

Whatsapp 4:

0 (542) 631 16 07

Aymi Oto Kurtarma & Evden Eve & Otomotiv olarak Kayseri Melikgazi’de hizmet veren firmamız, geniş hizmet yelpazesi ve kaliteli uygulamalarıyla ilgi odağı olmaktadır. Kayseri yol yardım sektörünün en seçkin markalarından birisi olarak kendimizi her geçen gün daha da geliştiriyor, kalitemizi yükseltmeye devam ettiğimiz gibi hizmet yelpazemizi ge genişleterek daha fazla kişiye ulaşmaya çaba sarf ediyoruz.

Oto fren, oto elektrik, far ayarı, balans ayarı, madeni yağ, akü, lastik, yedek parça gibi otomotive dair her ne gerekiyorsa bakım, tamir ve onarım hizmeti veriyoruz. Araçlarınızın marka ve modeli fark etmeksizin periyodik bakımlarını, yıllık kontrollerini en iyi şekilde sağlıyoruz. Can güvenliğinizi ve mal güvenliğinizi çok daha yukarılara çıkarıyor, ihtiyaçlarınızda çözüm merkeziniz oluyoruz.

Oto kurtarma ve oto çekici hizmetlerimizi özel olarak hazırlanmış araçlarımızla yapıyoruz. En son teknoloji ile donatılmış oto çekicilerimiz ustalarımızın elinde sizlere kusursuz hizmet olarak ulaşıyor. Araçlarınız arızalandığında, yolda kaldığınızda, araçlarınız çalışmadığında ya da bir kazaya dâhil olduğunuzda firmamız bir telefon mesafesinde bulunuyor. 7/24 acil oto çekici hizmeti sunuyor, dakikalar içinde adresinize ulaşarak çözüm ortağınız olmayı başarıyoruz.

Evden eve nakliyat hizmetimizle ev eşyalarınızı, ofis eşyalarınızı güvenli biçimde taşıyor, yeni adresinizde güvenli bir yaşam sürmenize yardımcı oluyoruz. Bütün hizmetlerimizde en kaliteli personellerle çalışıyor, kendimizi sürekli geliştirerek hep daha iyisini yapmaya çalışıyoruz. Kaliteyi uygun fiyat ayrıcalığıyla tercihe sunuyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR