• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Ayşe İnci Kalıcı Make Up Stüdyo (fatsa Şube)

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Ayşe İnci

  • firma fb
  • firma tw
  • firma instagram

Alanında uzman kadrosu ve donanımlı ekipmanları ile sunmuş olduğu hizmetlerle adından sık sık söz ettiren firmamız Ayşe İnci Kalıcı Make Up Stüdyo (Fatsa Şube) birmilyonnokta.com bünyesinde yer alan başarılı isimlerden biridir.

Ordu güzellik merkezi alanında uzun yıllar boyunca çalışarak edinmiş olduğumuz tecrübeler ile profesyonel bir şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. İstek ve ihtiyaçlarınıza uygun çözüm seçenekleri sunarak sizleri memnun ediyoruz.

Bünyemizde her zaman gerekli eğitimleri tamamlamış ve deneyimli kişileri bulunduruyoruz. Çalışanlarımıza sürekli eğitimler vererek daha iyi yerlere gelmelerini sağlıyoruz. İşlemlerimizi her zaman titiz bir şekilde uyguluyoruz. Sonuçtan memnun kalmanız için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz.

Hizmetlerimizin her zaman arkasında duruyoruz. Bir sorun yaşamamanız için gerekli olan tüm önlemleri eksiksiz bir şekilde alıyoruz. Problem yaşamanız durumunda her zaman yanınızda olarak sorunu en kısa süre içerisinde çözüyoruz.

Fiyatlarımızı her zaman uygun oranlarda tutarak da müşterilerimizi memnun ediyoruz. Birçok kampanya düzenleyerek avantajlı fiyatlarımızdan en iyi şekilde yararlanmanızı sağlıyoruz. Ödeme aşamasında da müşterilerimizin yanında olarak ekonomik açıdan destek oluyoruz.

Güzellik merkezi alanında sunmuş olduğumuz hizmetler ile ilgili daha fazla bilgi almak ve avantajlı fiyatlarımızdan en iyi şekilde faydalanmak için bize telefon numaralarımızdan, WhatsApp hattımızdan ya da e-posta adresimizden bize dilediğiniz zaman ulaşım sağlayabilirsiniz. Hızlıca tarafınıza dönüş sağlayarak faydalanmak istediğiniz hizmet ile ilgili yardımcı olmaya çalışıyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR