• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ayşegül Kuaför Edirne

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ayşegül Buzkaydı

Ayşegül Kuaför Edirne olarak firmamız Edirne merkezde hizmetlerine devam etmekte, profesyonel çözümleriyle Edirne kuaför sektöründe fark yaratmaktadır. Merkezimizde dünyaca ünlü makyaj ve kişisel bakım malzemeleri kullanılmaktadır. En yeni teknolojilerle en yeni ekipmanlarla hizmet verilmekte, ufku açık, profesyonel personel ellerinde bakımlı ve güzel görünmek isteyenlere kendi tarzlarını yansıtarak kendilerini harika hissetmeleri için yardımcı olunmaktadır.

Kalıcı kaş kontörü, manikür, pedikür, gelin başı yapımı, gelin saç ve makyaj yapımı, kalıcı makyaj uygulaması, kalıcı kaş tasarımı, nişan başı yapımı ve diğer bütün kişisel bakım uygulamalarını salonumuzda bulabilirsiniz. Alacağınız hizmetler ile en güzel günlerinizde kendinizi daha özel hissedebilir, herkesten farklı ve özel olacağınız tasarımlara kavuşabilirsiniz.

%100 müşteri memnuniyeti ilkesiyle yoluna devam eden salonumuzda sizleri kendinizi rahat hissedeceğiniz, huzur bulacağınız bir mekân beklemektedir. Geniş ve ferah salonumuzda hem en güzel şekilde ağırlanacak hem de kişisel bakım hizmetinizi alacaksınız. Temizlik ve hijyene gösterdiğimiz hassasiyet sayesinde kendinizi adeta evinizde hissedecek, güler yüzlü personelimizle gönlünüze hitap eden bir hizmetle karşılaşacaksınız.

Salonumuzda siz kıymetli müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek için personellerimizin eğitimine ve güncel kalabilmesine büyük önem veriyoruz. Sektördeki yenilikleri ve trendleri dünya genelinde yakından takip ederek modaya uygun modeller, tasarımlar geliştiriyor, bunları başarılı biçimde uyguluyoruz. Bu sayede salonumuz müşterilerine kullanıldığı birinci sınıf malzemeler ve modern tasarımlarla hizmet vermekte, sürekli kendini geliştirerek yoluna devam etmektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR