• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ayşe'nin Mutfağı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ayşe Yüksel - Elbey Yüksel

Ayşe’in mutfağı Aydın’nın Söke ilçesinde eşsiz lezzetleriyle öne çıkan bir işletmedir. Değişmeyen kalitemizle sizlere her gün en lezzetleri tatları sunuyoruz. Börek sevenlerin vazgeçilmez yeri olarak ün kazanan yerimiz Söke de sizleri bekliyor. Kalite, titizlik ve tecrübemizle zengin ürün yelpazesine sahibiz. Yüksek müşteri memnuniyetine önem gösteren işletmemiz her zaman en iyiyi hedefler. Kurumsal değerlere önem vererek kaliteli markalar arasında olan yerimizi korumaktayız.

Profesyonel eller teknolojiyle buluşarak unutulmaz lezzetleri sizlere sunuyor. Tesisimizi büyüterek kusursuz ve lezzetli ürünler üretiyoruz. Hijyen koşullarında hazırlanan kaliteli ürünlerimiz vazgeçilmesiniz olacaktır. Müşterilerimiz bizim için oldukça önemlidir. Bu nedenle de daha iyi bir hizmet sunmak için her geçen gün ürün kalitemizi ve çeşitlerimizi arttırmaktayız. Lezzetlerimizi denedikten sonra bizi daima ziyaret edeceğinize inanıyoruz. Doğru şekilde hazırlanan her ürünümüz pek çok kişi tarafından yoğun ilgi görür. Börek, köfte, çorba, gözleme, kahvaltı, hamburger, sucuk ve daha nice lezzetleri sizlere ulaştırıyoruz.

İşletmemiz Aydın börek konusunda ön plana çıkar. Hata payı neredeyse yoktur. Ürünlerimizi modern ve kaliteli hizmetimiz de ticari ahlaka uygun şekilde üretiyoruz. Hassasiyetle sizleri ağırlıyoruz. Deneyimli ve uzman personellerimiz ekip uruhuyla çalışarak müşteri memnuniyetini hedefler. Hedeflerimizi standartların üzerinde belirleyip kusursuz kaliteyi siz değerli müşterilerimize ulaştırmak için elimizden geleni yapıyoruz. İşletmemiz her zaman uygun fiyat seçenekleri sunar. Asla standartların üzerinde fiyatlar talep edilmez.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR