• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ayshe Beauty Center

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ayşe Koca

Ayshe Beauty Center ailesi olarak, modern ve şık mekanımızla Antalya Konyaaltında hizmet vermekteyiz. En son model ve kaliteli ekipmanlarımızla sizlere en güvenilir hizmeti sunmaktayız. Alanında uzman, deneyimli ve güler yüzlü personellerimizle sizlere en iyi hizmetleri sunmaktayız. Tüm bu öne çıkan özelliklerimizle estetik ve güzellik sektöründe öne çıkan firmalar arasında yer almaktayız.

Antalya güzellik merkezi sektöründe en çok tavsiye edilen firmalardan birisi olmaktayız, bunun en önemli nedeni ise yüksek müşteri memnuniyetine sahip firmalardan biri olmamızdır. Kaliteli hizmet anlayışımızı hijyenik bir ortamda gerçekleşirken müşterilerimizle uzun soluklu ilişkiler kurmayı hedeflemekteyiz. Dermatolojik ürünlerle cilt bakımları yapılan firmamızda ayrıca kalıcı makyaj, , kaş alma ve şekillendirme, kaş ve kirpik boyama, kirpik perması, manikür, pedikür, protez tırnak, kalıcı oje, tırnak yeme tedavisi, günlük makyaj, gece makyajı, sir ağda işlemlerini bulabilirsiniz. 10 yılı aşkın tecrübemiz ile güzellik adına her şeyi merkezimizde bulabilirsiniz.

Kaliteli ve elit mekanımız siz değerli müşterimizin rahatlığı için tasarlanmıştır. Temizlik ve titizliğe oldukça özen göstererek mekanımızın siz müşterilerimiz için daima temiz ve titiz tutulmaktadır. Sektörümüzde başarılı olmak için yenilikleri takip eden, sürekli gelişen ve bir firma olmayı hedeflemekteyiz. Tüm özelliklerimizle günbegün gelişerek ilerleyen bir güzellik merkezi olarak hizmetlerimizi daha ileri taşımayı hedeflemekteyiz. Bütün bu hizmetlerimizi ise değerli müşterilerimize en ekonomik fiyatla sunmak, bizim öncelik verdiğimiz konulardan birisi olmaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR