• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Aytek Doğalgaz

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ayhan Çavdar

Firmamız; Konya tesisat bakım ve onarım sektöründe her marka kombinizin profesyonel olarak tamir, bakım ve onarım ve petek temizliği hizmetini vermek amacı ile kurulmuştur. Kurulduğumuz günden bu güne kadar kaliteli hizmet anlayışı daima önceliğimiz olmuştur. Dolayısıyla uzun yıllardır edindiğimiz tecrübe ve birikimlerimiz ile siz değerli müşterilerimizin tüm problemlerine 7 gün 24 saat ekonomik ve hızlı bir çözüm getirmekteyiz. Firmamızın teknik kadrosu ısıtma ve soğutma konusunda kendini ispatlamış, sertifika sahibi, müşterileri memnuniyeti odaklı çalışan, iletişimi kuvvetli kişilerden oluşmaktadır.

Firma olarak eğitimli teknik kadromuz ile kombilerinizin periyodik bakımlarını, parça değişim hizmetlerini, kombi temizliğini, çeşitli arıza tespit ve onarımını yapmaktayız. Bu alanda sahip olduğumuz sertifikamız ile her türlü probleminize profesyonel bir çözüm getirmekte ve kombilerinizin daha uzun süre verimli bir şekilde çalışmalarını sağlamaktayız. Firma olarak kombinizin temizliği esnasında kullandığımız kimyasal maddeler zararsız içeriklerden oluşmaktadır. Yaptığımız işlemler ve uygulamalar sonucunda problemleriniz kesin sonuçlara ulaşır ve verimli bir çalışma sağlar. Bununla birlikte firma olarak sunduğumuz hizmetlerde daima orijinal yedek parça kullanımı yapmaktayız.

Firma olarak ilk hedefimiz yüzde yüz müşteri memnuniyetidir. Bu hedef doğrultusunda kombi cihazlarınızın daha uzun ve daha sorunsuz bir çalışma ömrü olması ve daha verimli çalışmaları için genç ve dinamik kadromuz ile aldığımız tüm projeleri başarı ile tamamlamaktayız. Kombilerinizde yaşadığınız her türlü problem için sayfamızda verilen iletişim adreslerimizden bizimle irtibata geçerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR