• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Ayten Tunç Güzellik Salonu

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Ayten Tunç

reklam logosu
  • firma instagram

Ankara Çankaya’da birmilyonnokta.com üyesi olarak çalışmalarına devam eden Ayten Tunç Güzellik Salonu sağlığını ve güzelliğini önemseyenlerin adresidir. Kişisel bakım ve güzellik bütün herkesin en temel ihtiyaçlarından birisidir. Günümüzde bu alanda çok fazla gelişme olmuş ve hayallerinizin ötesinde bir görünüme kavuşabilmeniz mümkün hale gelmiştir. Alanında uzman ekibimizle birlikte merkezimizde birbirinden kaliteli işlere imza atıyor, sağlıklı ve bakımlı bir cilde sahip olmanız adına bütün olanaklarımızı seferber ediyoruz.

Ankara güzellik merkezi arayışlarında bölgemizde uzun süredir en çok tercih edilen ve en fazla tavsiye edilen konumundayız. Fakat başarılarımızı kesinlikle yeterli görmüyor, hep daha fazla kişinin hayallerine kavuşması için çalışıyoruz. Kaliteden kesinlikle taviz vermiyor, en son teknolojiye sahip ekipmanları ve cihazları kullanıyoruz. En iyi markalarla çalışarak uygulamalarımızın etkili ve hızlı sonuçlar vermesini sağlıyoruz.

Her ihtiyaca cevap verebilmek adına çok geniş bir hizmet seçeneği sağlıyoruz. G5 masajı ile bölgesel zayıflama, kas ağrılarının giderilmesi, selülit tedavisi, ödem atma, vücut şekillendirme ve sıkılaşma gibi çözümler üretiyoruz. Lenf drenaj ile bölgesel incelme, sıkılaşma, zayıflama, lenfatik drenaj, bağışıklık sisteminin düzenlenmesi, yağ bakımı, rahatlatıcı ve yatıştırıcı, selülit, varis ve ödem tedavisi yapabiliyoruz. Buz başlıklı lazer ile ağrısız acısız, hızlı ve kalıcı epilasyon yapıyor, tüm cilt tiplerinde ve bütün kıl tiplerinde etkili sonuçlara ulaşıyoruz. Kalıcı makyaj uygulaması, cilt bakımı, protez tırnak uygulaması ve daha fazlasını yapıyoruz.

ankara mamak lazer epilasyon merkezi,ankara mamak lazer epilasyon işlemleri,ankara mamak lazer epilasyon uygulaması,ankara mamak cilt bakım merkezi,ankara mamak hydrafacial cilt bakımı,ankara mamak ipek kirpik uygulaması,ankara mamak g5 masajı uygulaması,ankara mamak protez tırnak uygulaması,ankara mamak kalıcı makyaj uygulaması,ankara mamak microblading kaş tasarımı,ankara mamak lenf drenaj uygulaması,mamak lazer epilasyon merkezi,mamak lazer epilasyon işlemleri,mamak lazer epilasyon uygulaması,mamak cilt bakım merkezi,mamak hydrafacial cilt bakımı,mamak ipek kirpik uygulaması,mamak g5 masajı uygulaması,mamak protez tırnak uygulaması,mamak kalıcı makyaj uygulaması,mamak microblading kaş tasarımı,mamak lenf drenaj uygulaması,ankara gölbaşı lazer epilasyon merkezi,ankara gölbaşı lazer epilasyon işlemleri,ankara gölbaşı lazer epilasyon uygulaması,ankara gölbaşı cilt bakım merkezi,ankara gölbaşı hydrafacial cilt bakımı,ankara gölbaşı ipek kirpik uygulaması,ankara gölbaşı g5 masajı uygulaması,ankara gölbaşı protez tırnak uygulaması,ankara gölbaşı kalıcı makyaj uygulaması,ankara gölbaşı microblading kaş tasarımı,ankara gölbaşı lenf drenaj uygulaması,gölbaşı lazer epilasyon merkezi,gölbaşı lazer epilasyon işlemleri,gölbaşı lazer epilasyon uygulaması,gölbaşı cilt bakım merkezi,gölbaşı hydrafacial cilt bakımı,gölbaşı ipek kirpik uygulaması,gölbaşı g5 masajı uygulaması,gölbaşı protez tırnak uygulaması,gölbaşı kalıcı makyaj uygulaması,gölbaşı microblading kaş tasarımı,gölbaşı lenf drenaj uygulaması,ankara yenimahalle lazer epilasyon merkezi,ankara yenimahalle lazer epilasyon işlemleri,ankara yenimahalle lazer epilasyon uygulaması,ankara yenimahalle cilt bakım merkezi,ankara yenimahalle hydrafacial cilt bakımı,ankara yenimahalle ipek kirpik uygulaması,ankara yenimahalle g5 masajı uygulaması,ankara yenimahalle protez tırnak uygulaması,ankara yenimahalle kalıcı makyaj uygulaması,ankara yenimahalle microblading kaş tasarımı,ankara yenimahalle lenf drenaj uygulaması,yenimahalle lazer epilasyon merkezi,yenimahalle lazer epilasyon işlemleri,yenimahalle lazer epilasyon uygulaması,yenimahalle cilt bakım merkezi,yenimahalle hydrafacial cilt bakımı,yenimahalle ipek kirpik uygulaması,yenimahalle g5 masajı uygulaması,yenimahalle protez tırnak uygulaması,yenimahalle kalıcı makyaj uygulaması,yenimahalle microblading kaş tasarımı,yenimahalle lenf drenaj uygulaması,
firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR