• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Aytu Manikür Pedikür Evi

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Aysel Özdemir - Gülcanan Baloğlu

  • firma instagram

Güzellik ve kişisel bakım merkezi olarak müşterilerimize arzu ettikleri hizmeti ulaştırmayı hedefliyoruz. Protez tırnak uygulaması, cilt bakım merkezi, iğneli epilasyon uygulaması, kaş tasarım merkezi ve daha fazlası firmamız farkıyla size ulaştırılmaktadır. Güzellik sektöründe modaya uygun hizmet verebilmek önem arz etmektedir. Güncel uygulamaları geleneksel değerlerimizle birleştiriyoruz ve ortaya çok daha kaliteli işlemler çıkmış oluyor. Her geçen gün değişen müşteri talepleri göz önünde bulundurulduğunda firmamızın başarısı daha da ön plana çıkmaktadır. Müşteri memnuniyetini özellikle önemseyen firmamız, sizler için elinden geleni yapmaktadır. Güven, saygı, sevgi ve hoşgörü ilkeleri ile işlemlerini gerçekleştiren firmamızda sizler de arzu ettiğiniz hizmeti kolayca elde edebileceksiniz.

Ankara güzellik merkezi olarak hizmet veren firmamız sizler için elinden geleni yapmaya devam etmektedir. Firmamızın kendisine belirlediği ilkesi müşteri memnuniyetini sağlamak ve bu konuda da elinden gelen çabayı ortaya koymaktır. Firmamız güzellik alanında yaşanan en son gelişmeleri yakından takip etmekte ve bütün deneyimlerini kullanarak sizlere kusursuz hizmet sunmaya çalışmaktadır.

Kıymetli müşterilerimize kaliteli hizmeti ekonomik olarak sunmaya dikkat etmekteyiz. Ankara’da güzellik merkezi olarak öncü bir firma olmaya başlayan firmamız her geçen gün ününü arttırmaya devam etmektedir. Sizler de firmamız hakkında daha kapsamlı bilgi edinmek istiyorsanız web sitemizi ziyaret edebilir veya iletişim numaralarımızdan bizlere kolayca ulaşabilirsiniz. Bizler müşterilerimiz için her zaman daha iyisini sunabilmenin yollarını aramaktayız.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR
Merhaba

Bayram Nedeniyle Kapayılıyız
Solido Grup Firmamız Olarak Bayram Boyunca Hizmet Veremiyoruz. İstek ve Arzularınızı [email protected] Mail Adresinden İletebilirsiniz.

Herkesin Bayramı Mübarek Olsun.
İyi Bayramlar