• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ayvalık Tosthub Esenevler

Adres :

Esenevler Mahallesi İsmet İnönü Bulvarı No: 87/ A Samsun » Atakum

Sektör :

Yetkili Kişi :

Emre Özdemir

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Güne lezzet katan çeşitleriyle Ayvalık Tosthub Esenevler birmilyonnokta.com sitesinin bir üyesidir. Günün her öğününde en büyük lezzetlerimizle yanınızdayız.

Bol, doyurucu ve çeşit çeşit içerikli lezzetlerimizle hizmetinizdeyiz. Samsun fast food lezzetlerinde biz farkımızı sizlere sunuyoruz. Orijinal ayvalık tostu lezzetinin yanı sıra çıtır çıtır emekler arasında farklı çeşitler hazırlıyoruz. İşini tecrübeyle ve titizlikle yerine getiren çalışma ekibimizle hizmet vermekteyiz. Güler yüzlü hizmetle sizlerin memnuniyetini ön planda tutuyoruz. Çalışma ortamımızın ve kullandığımız malzemelerin temiz tutulmasına her zaman en büyük önemi gösteriyoruz. Kaliteden ödün vermeden temin ettiğimiz malzemelerin her birini özenle seçiyoruz. Sağlıklı ve güvenilir üretim yerlerinden sizler için temin ediyoruz. Kullandığımız ürünlerimizin kalitesi menülerimizin lezzetine doğrudan etki etmekte. Dondurulmuş yiyeceklerden uzak durup tazeliğe öncelik veriyoruz.

Günün telaşı ve koşuşturması içinde yemek için mola verdiğinizde pratik ve kısa sürede sizlere sunduğumuz lezzetlerle yanınızda oluyoruz. Klasik tost anlayışından çıkıp orijinal içerikler ve lezzetler yapıyoruz. Doymanıza yetmeyecek o küçük porsiyonlar yerine dolu dolu içerikli menülerimizi sizlere sunuyoruz. Meyveli ve çikolatalı tostlarımızla tatlı ihtiyacınız için de çeşit alternatifler yapıyoruz. Fast food yiyeceklerine sağlıklı içerikler getiriyoruz. Bütçe dostu fiyatlarımızla öğrenci ve çalışan her kesime hitap ediyoruz. Giderek daha da büyüyen yerimiz ile sizlere lezzetlerimizi ulaştırmaya devam ediyoruz. Kaliteli yiyeceklerle verdiğimiz güler yüzlü hizmetimizle her zaman geleceğiniz ve seveceğiniz bir yer olmayı başarıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR