• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ayvaz Demir Doğrama

Sektör :

Yetkili Kişi :

Halit Ayvaz

Bolu’da ferforje ve metal dekorasyon sektöründe faaliyetlerini sürdüren ve ortaya koyduğu çalışmalarla adından sıkça söz ettiren Ayvaz Demir Doğrama firması bir birmilyonnokta.com üyesidir. Demir doğrama, ferforje işlemleri ve metal dekorasyonlar gibi hizmetlerimizi müşterilerimize ulaştırıyoruz.

Usta ekibimizle birlikte sunduğumuz hizmetlerle müşterilerimizin memnuniyetini önemsiyoruz. Bu doğrultuda müşterilerimizin istek, talep ve ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak en doğru şekilde hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Kullandığımız malzemelerin dayanıklı ve sağlam yapısı ile çeşitli alanlarda uzun ömürlü kullanımı hedefliyoruz.

Evlerinizde, bahçelerinizde veya işyerlerinizde yapılmasını istediğiniz işçiliği ihtiyaçlarınıza uygun bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Buna istinaden Bolu ferforje ve metal dekorasyon sektörü içerisinde beğeninize uygun olarak metal tasarımlarını gerçekleştiriyoruz. Sizlere özel tasarımlarla istediğiniz yerlerde şık bir görüntü de elde edebilirsiniz! Bahçelerinizde, evlerinizin penceresinde, işyerlerinizin kullanım alanlarında ve daha birçok yerde kullanmak istediğiniz malzeme ve tasarım ile sizler de hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz! Deneyimli ustalarımızla birlikte yürüttüğümüz kaliteli hizmet anlayışını amaçlarken müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktayız. Kullandığımız ürünlerin dayanıklı ve güvenilir olması neticesinde tercih edilen kullanım alanlarına uygun işçilik ortaya koyuyoruz. Ferforje kapı, çelik çatı ve daha birçok alanda da hizmetlerimizi yürüterek doğru işçilikle uzun ömürlü kullanımı mümkün kılmaktayız.

Gerçekleştirdiğimiz tüm bu faaliyetlerle müşterilerimizin her alanda yüzünü gülümsetmeyi hedefliyoruz. Bu sebeple kaliteli odaklı yürüttüğümüz hizmetleri uygun fiyatlarla sizleri buluşturuyoruz! Sizler de talepleriniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda almak istediğiniz hizmet için bizlere ulaşabilirsiniz!

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR