• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ayyıldız İlaçlama Pey.tem.inş.tar.bas.yay.tic.ltd.şti

Adres :

Süleymanbey Mah.istiklal Cad. Yıldırım İş Merkezi Kat: 2 No: 3 Yalova » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ayyıldız İlaçlama Pey.tem.inş.tar.bas.yay.tic.ltd.şti

E-Posta Adresi :

Ayyildizilaclama@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 138 52 70

2013 Yılının başındaAYYILDIZ GRUP ÇEVRE SAĞLIĞI HİZMETLERİ adı ile faaliyete geçen ve çok kısa bir süre içerisindeİstanbul,Yalova, Tokat veSivas’takurumsallaşma çalışmaları yürütenfirmamız,2015 yılı başında kurumsallaşma aşamasını tamamlayarak çalışmalarınaAYYILDIZ İLAÇLAMA, PEYZAJ, TEMİZLİK, İNŞAAT, TARIM, BASIN YAYIN SAN.TİC.LTD.ŞTİolarak devam etmektedir.

“Ayyıldız İlaçlama” hizmet sektöründe;

-İlaçlama

-Dezenfeksiyon

-Peyzaj

-Temizlik

kategorilerinde sunduğu kaliteli hizmet seçenekleri ile toplumun yaşam standartlarının yükseltilmesini ve yaşam kalitesini artırmayı amaç edinmiştir.

Toplum sağlığının uygun seviyede tutulması, koruyucu önlemlerin kalitesi ile doğru orantılıdır.

Koruyucu ve önleyici sağlık hizmetleri:

Bir çok hastalık etmeninin gelişmesini önler ve ileride ortaya çıkacak olan maliyetli tedavi hizmetlerine olan ihtiyacı azaltır,

Telefisi mümkün olmayan üzücü olaylar yaşanmadan erken müdahaleyi gerçekleştirir.

İnsan ve çevre sağlığını tehdit eden, uzun süreli tedavilere mecbur bırakan ve istenmeyen acılara neden olan hastalık etmenlerinin yayılması, bulaşması ve salgınlara dönüşmesi “zararlı ve haşere” dediğimiz canlılar sayesinde olmaktadır.

En ucuz ve en kaliteli sağlık hizmeti “Koruyucu Sağlık Hizmetidir” AYYILDIZ GRUP olarak; kaliteli hizmet seçeneklerimiz ile insan ve çevre sağlığını tehdit eden zararlılara karşı doğru ve zamanında teşhis ve doğru ve zamanında tedaviyi misyon olarak belirledik…

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR