• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Azdavay Çakıroğlu Et Lokantası

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Aydın Çakır

  • firma instagram

Birmilyonnokta.com kendine yeme içme sektöründe eşsiz bir kalitede hizmet sunmakta olan yeni bir firma daha üye edildi ve bu firmanın ismi Azdavay Çakıroğlu Et Lokantası. Kaliteli ve güvenilir hizmet sahibi firmamız, kurmuş olduğu bu üyelikten son derece memnun ve bunu değerli müşterileri ile paylaşmaktan gurur duyuyor. Kurulduğu günden bu yana durmadan hizmet sunmakta olan değerli firmamız, yeme içmez sektörünün en çok tercih edilen tek ismi olmayı başarmış bulunmaktadır. Lezzetli yemekleriyle damaklarda tat bırakan firmamız, müşterilerine en iyi şekilde ağırlıyor ve şık sunumları ile lezzeti doruklarda yaşamalarını sağlıyor.

Kastamonu restaurant, özellikle etli yemekleriyle müşterilerini kaliteli yemeğe doyuruyor. Yeme içme denince akla ilk gelen yer olmayı başarmış olan firmamız, müşteri sağlığını önemsiyor ve bunun için her gün düzenli olarak mekân temizliğini yapıyor. Kurulduğu günden bu yana sayısız başarıya imzasını atmış olan değerli firmamız, yüzlerce büyük organizasyona ferah mekânı ile ev sahipliği yapmıştır. Firmamız her organizasyona göre şekil alabiliyor ve toplu yemek siparişleri ile de hizmet veriyor. Gelin sizler de özel günlerinizi bizimle işbirliği yaparak taçlandırın.

Yedi yirmi dört saat hizmetinizde olan değerli firmamıza iletişim numarası üzerinden arayarak anında ulaşabilir, aileniz ve sevdikleriniz için en özel yeri ayırabilirsiniz. Ayrıca bizleri iletişim numaramız üzerinden ulaşarak dilediğiniz yemeği sipariş edebilir ve lezzeti evde de yaşayabilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR