• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Azelya Sağlıklı Beslenme Kulübü

Adres :

İsmetpaşa Mahallesi Sehit Sami Akbulut Caddesi No.17/2 Dikili/izmir İzmir » Dikili

Sektör :

Yetkili Kişi :

Habibe Yılmaz

E-Posta Adresi :

g-cankiz@web.de

Whatsapp 1:

0 (507) 607 80 09

Firmaya Mesaj Gönder

Azelya Sağlıklı Beslenme Kulübü olarak İzmir-Dikili de hizmet vermekte olupsağlıklı yaşam klübü,- kişiye özel beslenme programı,- sağlıklı beslenme merkezi,- yaşam koçluğu ve danışmanlık,- ideal kahvaltı programı vb. hizmetlerimiz devam etmektedir.

Öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.
Sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.
Firmamızın en değerli parçası olan siz değerli müşterilerimizin hoşnut olabilmesi için dünya standartlarında modern uygulamaları getirmekten çekinmiyoruz.
Sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir.
Yeniliklere açık bir şekilde performans gösteren kadromuz sayesinde en yeni teknolojiler bile oldukça kısa bir süre içerisinde hayat buluyor. Tüm bu kaliteli uygulamaları gerçekleştirirken firmamızın daha geniş bir kitleye ulaşabilmesi için çaba gösteriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR