• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Azfen Plastik İnşaat

Adres :

Ulucak Kemal Paşa Caddesi No: 39 /kemalpaşa/ İzmir İzmir » Kemalpaşa

Sektör :

Yetkili Kişi :

Taner Çankaya

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

azfenltd@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (539) 973 95 07

Whatsapp 2:

0 (506) 916 88 92

İzmir plastik sanayi sektörü olarak, siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini ve mutluluğunu amaç edinerek yola çıktık. Firmamızın kendisine ilke edindiği en önemli unsur ise müşteri memnuniyeti, ardından güven ve kalite geliyor. Müşteri memnuniyetini sağlayınca zaten karşılıklı güven ile bizim mutluluğumuzu da sağlıyorlar. Karşılıklı güven içerisinde yürüttüğümüz işimizde kaliteli bir hizmeti sizlere sunmak için gece gündüz çalışıyoruz, işimizi severek yapıyoruz. Kullandığımız malzemelerin çeşitliliği ve kalitesi ile de bir adım öne çıkmayı başarıyoruz.

Neredeyse bütün markalara yer vererek ürün yelpazemizi her geçen gün genişletiyoruz, ürün çeşitliliği sağlıyoruz. Müşterilerimizin ürünleri başka yerlerden temin etmelerine gerek kalmadan işimizi kolaylıkla yapıyoruz. Her anlamda kolaylık sağlayan firmamız daha iyi hizmetler sunabilmek için sürekli olarak çalışıyor. Sektörde lider konumuna yükselmek için ilkelerimiz doğrultusunda çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Amaç edindiğimiz hedefi kısa sürede geride bırakmayı başardık, bu başarıda en büyük paya siz değerli müşterilerimiz sahip. Öncelikle sizin görüş ve fikirlerinizi dinleyip öyle yola çıkıyoruz. Müşterilerimizin fikirleri bizim için oldukça kıymetli.

Kalitesi ile fark yaratan malzemelerimiz size uzun müddet kullanım sunuyor, uygun fiyatlarımız ile de dudak uçuklatıyoruz. Siz değerli müşterilerimizin kaliteli hizmet almasını düşündüğümüz kadar ceplerini de düşünerek her anlamda mutluluk ve memnuniyet sağlıyoruz. Kısacası her anlamda sizlere hitap ettiğimizi düşünüyoruz. Sizler de alanında öncü ve kaliteli bir firma ile çalışmak istiyorsanız, kalitenin adresi sizleri bekliyor.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR