• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Azman Ticaret Ev Tekstil

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Halil Azman

reklam logosu

Ev… Her zaman olmak istediğimiz tek yerdir. Herkes için huzur, mutluluk ve aileyi temsil eder. Yani ev, binadan önce bir fikir ve hayaldir. Kimse bunları bulamadığı bir yere ev demez. Ve bu yüzden ev sahibi olmak, eve dönmek, evlenmek bütün insanlar için aynı hisleri temsil eder.

Bir binayı ev haline getirmek sadece duvarları boyamak, birkaç mobilya koymak ve duvara tablolar asmak değildir. Ev, bir insanın kalbini yumuşatmalı ve sıcak hissettirmeli. Bunu gerçekleştirmenin, binayı ev haline getirmenin en kolay ve başarılı yolu eve kendi renklerinizi takmaktır. Ve bu rengi yastıklar, koltuk kılıfları, perdeler, yatak ve yorgan kılıflarıyla katmak en hızlı ve en konforlu yöntemdir. Aynı zamanda en ucuzu…

Herkesin zihninde canlandırdığı hayalindeki ev kendine özel ve birçok müşterimiz bizim kapımızdan girene kadar bu hayallerini gerçekleştirmek için onlarca mekân ve internet sitesi gezmekten korkuyordu. Biz Azman Ticaret olarak müşterilerimizin yaşadıkları mekanları gerçek bir ev olarak görebilecekleri bir yere dönüştürmelerine yardımcı olmak amacıyla Konya alışveriş sektöründe yerimizi aldık. Farklı hayalleri ve bütçeleri olan müşterilerimizin hayallerimizi gerçekleştirmek amacıyla her türlü çeyiz, banyo tekstili, yatak örtüsü, çarşaf, yastık kılıfı, pike takımları, yorgan ve perdeyi geniş envanterimizde bulunduruyoruz.

Mutlu ailelerin ve başarılı evlatların güzel evlerde büyüdüğünü bilmenin sorumluluğu ile, tecrübeli ve eğitimli personelimizle herkesi hayallerindeki eve kavuşturmak için faaliyetlerimizi büyük bir heyecan ve mutlulukla sürdürüyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR