• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Azra Erkek Apart

Adres :

Yenişehir Mahallesi 266.sokak No: 3 Yahşihan Kırıkkale Kırıkkale » Yahşihan

Sektör :

Yetkili Kişi :

Bedirhan Aktuğ

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

bdrhnaktug@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (536) 337 71 09

Whatsapp 2:

0 (536) 337 71 09

Azra erkek apart, öğrenciler için özellikle tasarlanmış bir konaklama merkezidir. Hizmet sektöründe müşterilerimizin desteğini alarak yoluna devam eden firmamız sizler için elinden geleni yaparak hizmetlerini sürdürmektedir. En kaliteli hizmet için sürekli olarak işlemlerini sürdüren firmamız sizler için elinden geleni yaparak yoluna devam etmektedir. Siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini kazanabilmek firmamızın olmazsa olmaz ilkeleri arasında yer almaktadır. Karşılıklı güven ilkesi ile yoluna devam eden firmamız sizler için elinden geleni yapmakta ve sürekli olarak gelişme ve ilerleme ile yoluna devam etmektedir. Apart eşyalarımız son derece konforlu ve kaliteli olup müşterilerimizin isteklerini karşılayacak kapasitededir.

Kırıkkale hizmet sektöründe işlemelerini sürdüren firmamız sizler için elinden geleni yapmakta ve en etkili çözümleri müşterilerine sunmaktadır. Firmamızın kendisine koyduğu hedefler sürdürülebilir ve istikrarlı kazançlar sağlamaya yönelik olup her zaman kalite prensiplerini ilke edinmektir. Firmamız, çalışanlarımızdan tüketicilerimize sağlam bir bağ kurmaktadır. Kurumsal yükümlülük ve sorumluluklarımızı yerine getirirken itina ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Çevreye saygılı bir şekilde hizmetlerimizi gerçekleştirebilmek için hassas bir hizmet sunmaktayız.

Firmamızın gayesi müşterilerinin ihtiyaçlarını son derece titizlikle yerine getirebilmektir. Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutan firmamız sizlere her zaman en iyinin kapılarını aralamaktadır. Tüketicilerimizi, müşterilerimizi ve çalışanlarımızı memnun etmek için sürekli olarak çalışmalarımızı güncellemekteyiz. Bilimsel ve teknik yöntemleri sizlerin memnun olacağınız seviyede tutarak tüketici beklentilerine uygun hizmeti sunmaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR