• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Azra Halı Yıkama

Adres :

Niğde Merkez Niğde » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Emre Kacur

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

emrekacur_51@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (545) 254 85 07

Whatsapp 2:

0 (545) 254 85 07

Azra Halı Yıkama, halı yıkama sektöründe başarılı işlere imza atmış olan, kuruluşundan bu yana sizlerle en temiz işlemlerin adı ve başarısı olmuştur. Temiz evler, temiz eşyalar için gerekli olan özen tüm yaşamımıza pozitif yansır. Bu bilinçle bizler sizlerin ihtiyacı olan halı, yorgan battaniye, perde, koltuk yıkama uygulamalarını gerçekleştirmekteyiz.

Sektöründe son gelişmeleri takip eden firmamız, kullandığı makine ve temizleyicilerle üst düzey hijyen kurallarına göre uygulamalar yapmaktadır. Günümüz önemli hassasiyetlerinden biri olan alerjiye dikkat ederek çalışmalarımıza devam ediyoruz. Temizlik gibi çok hassas bir konuda bizde hassasiyetle çalışıyor, halı, koltuk ve diğer eşyalarınızı en uygun fiyata en temiz haline getiriyoruz.

Halılarınızı, koltuklarınızı ilk günkü ışıltısına ve parlaklığına kavuşturmak için yolan çıkan Azra Halı Yıkama, Niğde halı yıkama sektöründe gösterdiği başarıları ile birçok ilke imza atmıştır. Buradan hareketle ihtiyacınız olan güvenli temizliğin adresi de olmaya devam edecek olan firmamızla kolaylıkla iletişime geçebilirsiniz. Uygun fiyat uygulamalarımızla halılarınız ve koltuklarınız yanında perde, battaniye ve yorganlarınız yıkanırken, söz verdiğimiz zamanda yaptığımız teslimatlarla da müşteri odaklı çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Kalitenin adresi, temizliğin güvenli adı olan Azra Halı Yıkama, siz değerli dostlarına sunduğu en iyi hizmetle yoluna devam etmektedir. Bu yolda sizlerin güvenine sahip olmayı ve sizlerin ihtiyacına destek olmayı görev edindik. Daha temiz günler için bize ulaşın, mutluluğu paylaşalım.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR