• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

B-fit Göktürk Kemerburgaz

Adres :

Göktürk Mah. Gök Ofis İş Merkezi No: 20 Daire3 Kat 2 Istanbul Eyüp Göktürk İstanbul » Eyüp

Sektör :

Yetkili Kişi :

Kamuran Varol

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

istanbulkemerburgaz@b-fit.com.tr

B-fit ; tamamen kadınlara özel ve kadınların spor ihtiyaçları sonucunda oluşturulmuş ve 10 senedir başarı ile uygulanan bir sistemdir. 30 dakikalık zaman diliminde ve her seferinde özel eğitimli antrenörler ile interval antreman şeklinde gerçekleştirilir.

İnterval antreman da en iyi yağ yakımı sağlayan ve kasları etkin şekilde çalıştırıp, vücuda istenilen form ve sıkılığı sağlayan sistemlerden biridir. Her seansta ortalama 350-500 arası kalori yakımı sağlar ve egzersizler kardiyo da içerir. Kişi isterse bu sistemle haftanın 6 günü de etkin şekilde çalışabilir. Amerikan Sağlık Örgütü bir kişinin sağlıklı olup sağlıklı kalabilmesi için gerekli zamanı30 dakikaolarak belirlemiştir.

Ayrıca her ay düzenli şekilde kg, yağ, kas ve vücut ölçüleri alınıp takibi yapılarak gerekli motivasyon da sağlanmış olur.

Uzmanlara göre haftada en az üç kere30 dakikalıksporun faydaları saymakla bitmiyor. Fiziksel Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı Dr. Nadya Swedan, 30 dakikalık aerobik ve kas geliştirici sporun yararlarını şöyle sıralamaktadır:

kasların şeklinin ve kuvvetinin gelişmesi/artması dayanıklılık artışı yorgunluk azalması performans yüksekliği kemik yoğunluğunun korunması kas ve eklem sakatlanmalarının önlenmesi duruşun gelişmesi kan dolaşımının kolaylaşması

Tüm bunların yanı sıra erken ölüm riskini azaltmak, diyabet, yüksek tansiyon ve bağırsak kanseri riskini azaltmak, kronik kalp hastalığı riskini azaltmak, ideal kilonuzu korumak, sağlıklı kemiklere, kaslara ve eklemlere sahip olmak, depresyon ve endişeyi azaltmak, genel olarak daha iyi bir psikolojik yapıya sahip olmak yer alıyor.

B-fit Göktürk kadınların daha rahat spor yapabilmeleri, spor yaparken de çevresindeki diğer kadınlar ile sosyalleşebilecekleri bir ortam sunmaktadır.

B-fit içerisinde farklı seanslarımızda mevcuttur ve bu seanslardan üyelerimiz ücretsiz şekilde yararlanabilirler.

Fit Popo

Fit Karın

Magic Ball

Aerodans

Fit Jump

Misyonumuz

Her yaş grubu ve her gelir seviyesinden kadına spor yapma alışkanlığı kazandırarak bedensel ve zihinsel gücünü arttırmaya hizmet etmek. Kadınların sosyal etkinlik ve projeler yaparak kendi yaşamları ve çevreleriyle ilgili farkındalıklarının artmasına hizmet etmek.

Vizyonumuz

Kadının gücünün daha iyi bir dünya yaratmak için özgürce kullanılabildiği bir platform oluşturmak.

soru ve sorunlarınız için her zaman ulaşabilirsiniz. www.instagram.com/bfitgokturk/

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR