• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Baba Kemal'in Yeri

Sektör :

Yetkili Kişi :

Kemal Gündoğan

Tantuni ülkemiz mutfağının en özel lezzetlerinden birisidir. Yıllardır Mersin ilimiz ile özdeşleşmiş olan Tantuni, artık ülkemizin bütün illerinde, ilçelerinde meşhur olmuş ve bugün itibariyle çok çok büyük ilgiye mazhar olmuştur. Hatta ülkemiz sınırlarını da aşmış, tüm dünyada marka değeri kazanan bir lezzete dönüşmüştür. Fakat tantuninin kazandığı bu popülerlik, lezzetini aynı oranda muhafaza etmesinin önüne geçmiştir. Bu yüzden de çoğu kişi gerçek tantuni lezzetinden bihaber kalmıştır. Mersin Akdeniz’de faaliyet gösteren Baba Kemal'in Yeri olarak bizler uzun yıllar önce bölgemizin bu ihtiyacına çözüm üretmek için yola çıktık ve kısa sürede bunu başararak bölgemizin en çok tercih edilen yeme içme mekânı haline geldik. Bununla da yetinmiyor, hep daha fazlası için gayret göstermeye devam ediyoruz.

Mersin fast food sektörünün öncü ve örnek firmalarından birisi olarak önceliği daima müşteri memnuniyetine veriyoruz. Sizlerin deneyimli ustalarımızın hazırladıkları lezzetleri her seferinde taptaze tatmaları için çaba gösteriyoruz. Ürünlerimizin malzeme tedarikinde kalite standartlarımızdan asla taviz vermiyoruz. Hazırlanış koşullarında ve servis aşamasında da aynı özveriyi sürdürüyoruz.

İşletme olarak ilk günden bu yana yenilikçi bir yol çiziyor, daima kendimizi geliştirmekten geri kalmıyoruz. En yeni teknolojilerin, en modern uygulamaların işletmemizde hayat bulmasını sağlıyoruz. En lezzetli tantuni çeşitlerini sizler için hazırladığımız gibi döner kebap çeşitlerini, şiş ciğer çeşitlerini hazırlıyoruz. Ev ve işyerlerinize de ürünlerimizi başarıyla ulaştırıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR