• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Baba Mobilya ve Dekorasyon

Adres :

İstiklal Mahallesi Mercan Sokak No : 5 İstanbul » Esenyurt

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hamdin Bozan

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (537) 861 74 09

Whatsapp 2:

0 (541) 689 13 56

Whatsapp 3:

0 (544) 318 96 10

Baba mobilya ve dekorasyon birnmilyonnokta.com üyesidir. Firmamız olarak hayatınızın başladığı yer olmak istiyoruz, bu nedenle her zaman istediğiniz yaşam tarzı için güzel hazırlanmış mobilyalar ile hizmet vermekteyiz. Müşterilerimizin mutluluğunuzu ve rahatınızı birinci önceliğimiz haline getiriyoruz. Modern mobilyalarımız ile İstanbul mobilya sektöründe dikkat çekicilik, şıklık, kalitelik ve dayanıklılık konusunda oldukça iddialıyız. İşimizde kesinlikle profesyonel tutumumuzdan ödün vermiyoruz, teslim tarihlerine bire bir uyuyoruz ve sağlam bir iletişim kurarak müşterilerimizin memnun kalmasını sağlıyoruz.Dilediğiniz mekânınızı, istek ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda tasarlıyor ve hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyoruz. Arzularınızı karşılamak üzere tasarlanmış dekorasyon ürünlerinin mükemmel birleşimine sahibiz.

Olağanüstü kalite ve uluslararası stillerin karışımı bizim ticari markamızdır.İşimizi bir sonraki seviyeye taşımak ve bir adım önde olmak için sürekli çalışıyoruz. Mobilya kategorilerimize göz atın, kalite ve fiyatın kapınızın önünde bulunabileceğini kanıtlamamıza izin verin. İyi eğitimli üretim ekibimiz her zaman birçok müşterinin bizi seçmesinin nedenlerinden biri olabilir.Sizinle aramızdaki verimli iletişimi garanti ediyoruz ve alışveriş yapmanız için en iyi firma olmaktan mutluluk duyuyoruz.

Müşterilerimizi yaptığımız her şeyin merkezine koyarız;bu da ürünleri ararken nasıl hissettiklerini anlamamıza ve nihayetinde satın alırken kendilerini harika hissettiklerinden emin olmamıza yardımcı olmaktadır. Müşterilerimize "bir sonraki seviye" deneyimini getirmek için sürekli gelişiyor ve çabalıyoruz.Mobilyalarımızda ve dekorasyonda en iyiye yönelik sonsuz arayışımızdan ilham almak ve güncel kalmak için yolculuğumuzda bize eşlik etmeniz için sizleri de mağazamıza davet ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR