• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Baby Home Life

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Tuncer Alp

  • firma fb
  • firma instagram

Gaziantep/ Şahinbey’ de siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet vermek adına faaliyetimiz sürdürüyoruz. Alışveriş sektöründe, en keyifli alışveriş için sizleri Baby Home Life’ e bekleriz. Kendinizden bile çok değer verdiğiniz bebekleriniz ve çocuklarınız için tüm ihtiyaçlarını karşılamanıza destek olan firmamız, A’ dan Z’ ye tüm isteklerinizi yerine getirmekteyiz.

Firma olarak amacımız, müşteri memnuniyetini arttırarak, şikayetleri minimuma indirmektir. Kalite yükseltici önerileri dikkate almaktır. Müşteri ihtiyaçlarını zamanında ve yerinde hazırlamaktır. Sektörde Pazar payımızı arttırarak, her geçen gün daha güvenilir ve tercih edilir olmak. Personelimizin farkındalığını yükselterek, sürekli eğitim ve bilgi aktarmaktır. Ayrıca personellerimiz arasında ekip çalışması ve uyumluluğun devamı getirmek. Tüm çalışanlarımızın huzurlu, sağlıklı ve güvenli bir çalışma ortamı hazırlamaktır.

Eğer ki kendi alt yapımız sağlam olursa, müşterilerimize de vereceğimiz hizmet bir o kadar sağlam olacaktır. Birçok çeşitlerimiz ile göze hitap eden firmamız, oyun halısı çeşitleri, bebek gereçleri, çocuk çalışma masası, antibakteriyel ıslak mendil, bebek yatak modelleri, bebek taşıma puset modelleri, bebek maması, bebek yürüteç, çocuk oyuncakları, akülü araba, bebek tulumu , çocuk pijama takımları ve daha birçok seçeneklerimiz ile sizlerin ihtiyaçlarını kolaylıkla tek seferde karşılamanıza yardımcı olacağız. Güler yüzlü ve ilgili personellerimiz eşliğinde alışverişin en keyifli anlarını yaşayacaksınız.

Türkiye’ nin her yerinden sipariş alan firmamızı tercih etmelisiniz. Hem ekonomik fiyat garantisi hem de dayanıklı oyuncaklarımız sizleri memnun edecektir. Müşterilerimizden gelen olumlu ger dönüşler bizleri mutlu etmektedir.

İyi günler dileriz.

BENZER FİRMALAR