• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Badem Su - Dide Ticaret

Adres :

Bahçelievler Mah. Dr Bahriye Üçok Bulvarı Birlik Apt. No: 65/ D İzmir » Karşıyaka

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mustafa Erdem Coşkun

E-Posta Adresi :

m.erdem.cosgun@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (552) 652 53 02

Gelişen dünya, süreklilik ve değişkenlik arz eden yaşam koşulları, özellikle su kaynaklarının gün geçtikçe azalması ve kirletilmesi insanları alternatif su çeşitliliğine yönlendiriyor. Çok çeşitli doğal kaynak suları bizlere çeşitli özelliklerle sunulmaktadır. Suların mineral bakımından zenginliği, pH değerleri, suyun içinde olmaması gereken kimyasal, radyolojik kirleticiler, bunların tümü bizlerin dikkate alması geren hususla arasına giriyor.

İzmir alışveriş sektöründe faaliyet gösteren Badem Su Dide Ticaret, bayiliğini aldıkları Badem suyu siz müşterilerimize kaynağından ilk çıktığı andan itibaren güvenle sunuyor. Firmamız olarak %100 yerli ürün tercih ettiğimizi belirtmek isteriz. Badem su ürünlerini 19 litrelik,10 litrelik ve 5 litrelik ve tek kullanımlık ambalajlar halinde satışa sunmaktayız. Badem suyun içimi hoş, tadı lezzetli içindeki mineral değerleri yüksektir.

Tüm laboratuvar analizleri rutin olarak güncellenmekte, firma tarafından gerekli denetimleri yapılmaktadır. Suyun kaynağından damacanalar halinde el değmeden doldurulup hijyenik bir şekilde ambalajlanmaktadır. Dolum işlemleri uzman ekiplerimiz tarafından kalite standartlarına uygun olarak kontrol edilmektedir. Badem su markasını işletme olarak en iyi şekilde temsil etme gayretindeyiz. Ticari olarak yaptığımız işin en iyisini yapmayı prensip olarak görüyor, siz müşterilerimizin memnuniyetiyle pazardaki yerimizi koruyoruz.

İşletme olarak sizlere en hızlı ve kaliteli hizmeti vermekteyiz. Fiyatlarımız piyasayla karşılaştırıldığında en ekonomik fiyat aralığındadır. Sizlere daha kaliteli hizmet vermek için, sizlerin dilek istek ve görüşleri bizler için yol gösterici olacaktır. Siparişlerinizi telefonla oluşturabileceğiniz gibi işletmemize gelerek kendiniz de alabilirsiniz. Badem Su Dide Ticaret olarak sağlıklı günler dileriz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR