• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Bafra Hamam Sultan

Sektör :

Yetkili Kişi :

Gülistan Topkaya

Samsun Hamam Sauna ve Masaj Salonu olarak birbirinden farklı hizmetlerimiz ile karşınızdayız. Hem özel gün organizasyonlarınız için hem de zihnen ve fizikken rahatlamanız için masaj uygulamalarımız ile sizlere hizmet veriyoruz. Bu alanda profesyonel kişiler tarafından kurulan firmamız kısa süre içerisinde başarılara ulaşmış ve Samsun içerisinde en kaliteli mekânlardan biri haline gelmiştir.

Özel günler arasında yer alan kına organizasyonları için geleneksel bir çözüm arıyorsanız eğer hamamda kına organizasyonumuz ile bu isteğinize kolayca ulaşabilirsiniz. İstediğiniz gün ve saatte ekiplerimiz programlı bir şekilde hamamı ayarlayacak ve kına organizasyonu için uygun konuma getirecektir. Gelin hamamı organizasyonlarımız en uygun fiyatlar dâhilinde sizlere sunulmaktadır. Misafirlerinizin memnun kalması için her ayrıntı düşünülür.

Samsun’da kaliteli bir masaj yaptırmak istiyorsanız eğer, masaj konusunda uzman bir ekip ile karşınızdayız. Türk hamamımız, kese köpük hizmetimiz, aromaterapi masaj uygulamalarımız, medikal masaj uygulamalarımız, masaj uygulamalarımız ile sizlere hem çeşitliliği hem de rahatlamayı sunuyoruz.

Masaj kan dolaşımını arttıracağı için, masaj uygulamamızdan sonra sizler de kendinizi rahat hissedecek ve zinde hissedecek daha mutlu olduğunuzu fark edeceksiniz. Masaj yapan uzmanlarımız bu alanda profesyonel oldukları için vücudunuzun istediği masajı kısa sürede anlayarak o yöntem ile masaj uygulamasına devam ederler. Sizler de en kaliteli masaj uygulamasını en uygun fiyata almak istiyorsanız hemen bizleri tercih ederek kaliteli uygun fiyata yaşayabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR