• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Bağcılar Yıldız Otomotiv

Adres :

Kemalpaşa Mah. Mehmet Akif Bulvarı No: 318/a İstanbul » Bağcılar

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hüsnü Yıldız

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (535) 648 70 38

Bağcılar Yıldız Otomotiv olarak sizlere sunduğumuz tüm hizmetleri birmilyonnokta.com sitesi üzerinden de sunmaya devam etmekteyiz. İstanbul otomotiv sektöründe hizmet veren firmamız Bağcılar Yıldız Otomotiv olarak sizlere hizmet vermekteyiz. Verdiğimiz hizmetler günlük yaşamda neredeyse her yaştan sayısız insanın kullandığı araçlar üzerinedir. Kullanılan araçlarım dış hasar alması durumlarda hizmet sunan firmamız sizlere üsttün kalitede bir hizmet sunmaktadır. Müşteri odaklı çalışan firmamız sizlere sunduğu hizmetler ile araçlarınızın eski haline getirilmesini ve herhangi bir sorun yaşamadan araç kullanımına devam etmenizi sağlamaktadır.

Müşteri memnuniyetinin bizim için en önemli unsur olduğu firmamızda sizlere her zaman en üst kalite hizmet vermeyi hedeflemekteyiz. Bu sebeple firmamız da çalışan tüm arkadaşlarımız alanında gerekli eğitime sahip, deneyimli ve uzman insanlardan oluşmaktadır. Uzman ekibimizle beraber firmamız sizlere sunduğu kaporta hizmetleri ile tüm araç dışı işlemleri yapabilmektedir. Müşteri istek ve talepleri doğrultusunda hareket edebilen firmamız sizlere sunduğu tüm hizmetleri üst seviye malzeme ile birleştirerek aracınızı eski haline getirilmesini sağlamaktadır. Firmamız kullandığı tüm ürünler ve sunduğu hizmetlerin insan sağlığına hiçbir zararı yoktur. Yine firmamızın sunduğu yüksek kalite hizmet sayesinde tüm hizmetleriz uzun ömürlü bir şekilde kullanılabilmektedir.

Müşteri odaklı çalışan ve müşteri memnuniyetine büyük bir önem veren firmamız sizlere en uygun fiyatlar ile birlikte hizmet sunmaktadır. Sizde hizmetlerimizden yararlanmak istiyorsanız bize ulaşabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için pişman olmayacaksınız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR