• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Bağımsız Herbalife Üyesi Ahat Özkan

Adres :

Kocaeli Gebze Kocaeli » Gebze

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ahat Özkan

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

ahatozkan5757@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (553) 074 41 57

Whatsapp 2:

0 (553) 074 41 57

Whatsapp 3:

0 (542) 576 39 68
Bir Herbalife Üyesi olarak insanların beslenme ihtiyaçlarına cevap verirken, aynı zamanda da gelirinizi artırabilirsiniz. Tercihinize göre ister yarı zamanlı, ister tam zamanlı çalışın bu kaliteli ürünleri satarak kendi işinizi inşa edebilirsiniz. Ürünlerimizin kendine özel satış ağı sayesinde sahip olacağınız ayrıcalık, işinizin temelini oluşturacak, kişisel destek ve tavsiyeler için, uzun dönemde koruyacağınız müşteriler edinmenize yardımcı olacaktır.
İhtiyacınız olan tüm danışmanlığı ve eğitimleri alacaksınız. Kayıt olduğunuzda işiniz için gereken tüm bilgileri kişisel Herbalife Danışmanınızdan(Sponsorunuzdan) öğrenebileceksiniz. O her zaman sorularınıza cevap vermek ve eğitiminizi tamamlamanıza yardımcı olabilmek için yanınızda olacaktır.
Herbalife Üyesi olmanın avantajları şunlardır:
Çalışma saatlerinizi kendi yaşantınıza ve gelir hedeflerinize uyacak şekilde belirleyebilirsiniz.
Kârlı Pazarlama Planı sayesinde ekstra gelir elde edebilirsiniz.
Her gün milyonlarca tüketici tarafından kullanılan ürünlerin satışını gerçekleştireceksiniz.
Tüm dinyada 90'dan fazla ülkede bulunan geniş üye ağına katılacaksınız.
Yüksek kalitede eğitim ve etkin satış araçlarından faydalanabileceksiniz.
Herbalife İş Fırsatı'nı Keşfedin
Herbalife sizlere doğru beslenme ve aktif yaşamın yanı sıra, cazip bir gelir potansiyeli ve topluma yararlı olma fırsatı sunar. Daha fazla bilgi için lütfen iletişim formumuzu doldurun.
30 yılı aşkın deneyimiyle Herbalife International bugün kilo kontrolü, beslenme ve kişisel bakım ürünleri alanında dünya liderleri arasında yer almaktadır. Herbalife International’e bağlı bir şirket olarak Herbalife International Ürünleri Ticaret Ltd. Şti., Herbalife ürünlerinin Türkiye’ye ithalatını yapmaktadır ve Türkiye'deki faaliyetlerine Mart 1998’de başlamıştır. Şirket, Türkiye Doğrudan Satış Derneğinin ve merkezi Belçika Brüksel’de bulunan Uluslararası Beslenme Destek Ürünleri Dernekleri Birliği IADSA’nın Türkiye Temsilcisi olan BesDesDer’in (Beslenme Destek Ürünleri Derneği) üyesidir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR