• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Bahar Bahçe Güzellik Salonu

Sektör :

Yetkili Kişi :

-

Kadınlar her zaman güzel ve bakımlı görünmek isterler. Bu yüzden de mutlaka bir güzellik merkezinden yardım alarak güzelliklerine güzellik katarlar. Biz Bahar Bahçe Güzellik Salonu ailesi olarak, profesyonel kadromuz ve kusursuz hizmet anlayışımız ile sizlere İzmir’de hizmet vermeye devam ediyoruz. İzmir güzellik merkezi alternatifleri arasında, pek çok işletmeden, verdiği sayısız hizmet ile sıyrılmayı başaran güzellik salonumuzda farklı hizmetleri kolaylıkla alabilirsiniz.

İşletmemizin en temel hedeflerinin başında bizi tercih eden müşterilerimize her zaman doğru ve kaliteli hizmet sunmak gelmektedir. Bu amacımızı gerçekleştirmek doğrultusunda oluşturduğumuz çalışma disiplini sayesinde bugün bulunduğumuz noktaya sayısız başarı ile gelmiş bulunmaktayız.

Güzellik salonumuzda kalıcı ojeden microblading işlemine kadar ihtiyaç duyduğunuz birçok farklı hizmeti sunuyoruz. Bu hizmetler alanında deneyimli ve profesyonel çalışanlarımız tarafından, mükemmeliyetçilik ilkesi ışığında gerçekleştirilmektedir.

Sizlerin memnuniyetini ve mutluluğunu sağlamak adına her çalışanımız ile hizmet sunuyoruz. Yaptığımız tüm işlemlerde kullandığımız alet ve edevatlar son teknoloji ürünlerden olup, bu ürünlerin günlük rutin temizlikleri çalışanlarımız tarafından yapılmaktadır.

Sizler de İzmir’de güzelliğinize dair ihtiyaç duyduğunuz her konuda çekinmeden yardım alacağınız bir işletme arayışı içindeyseniz, sizlere büyük bir mutlulukla yardımcı olacağımızı bilmenizi isteriz. Detaylı bilgi almak için telefon numaramızdan işletmemize ulaşabilir ve randevu oluşturabilir, ya da bizzat kendiniz gelerek işletmemizin çalışma atmosferini görebilirsiniz. Güzelliğinize güzellik katmak için her işlemi profesyonelce yapmaya devam ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR