• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Bahar Dekorasyon Burcu Mimarlık

Adres :

Selimpaşa Merkez Mah. Dalgıç Sok. No: 15 İstanbul » Silivri

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ahmet Çelik

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (536) 969 03 67

Whatsapp 2:

0 (537) 646 72 72

İç dekorasyon hizmetleri veren Bahar Dekorasyon Burcu Mimarlık birmilyonnokta.com üyesidir. İç dekorasyon denilince aklınıza gelebilecek en yenilikçi hizmetleri istifadenize sunuyoruz. Yaşam tarzınızı yansıtan ve bir parçanız olan yaşam alanlarınızı iç dekorasyon hizmetlerimizle daha da anlamlı hale getiriyoruz. Yaşam konforunuzu ve keyfinizi yükselten dokunuşlar yapıyoruz. Sizler e sunduğumuz seçeneklerle en ideal tercihleri yapmanıza yardımcı oluyoruz. Tüm hizmetlerimizde deneyimli ve uzman personellerimizle güler yüzlü bir şekilde sunuyoruz.

İstanbul iç dekorasyon firması olarak mekanlarınızın büyüklüğü ya da küçüklüğü fark etmeksizin sizlerin ihtiyacı olan hizmeti mümkün kılan fikirlerimiz ve çözümlerimizle sizlerin huzurundayız. Sizlerin talep ve beklentilerinin yanı sıra uzmanlarımızla verdiğimiz danışmanlık hizmetleriyle en doğru tercihleri yapmanıza yardımcı oluyoruz. İmkanlara ya da imkansızlıklara takılmadan çözüm odaklı çalışıyor ve her müşterimize hizmetlerimizi ulaştırıyoruz. Tarzınıza uygun iç dekorasyon hizmetlerimizi profesyonel olarak sizlerin istifadesine sunuyoruz.

Yenilikçi, ezber bozan ve ekonomik iç dekorasyon hizmetlerimizi istifadenize sunuyoruz. En kaliteli malzemeleri usta işçilikle buluşturarak uzun süre memnuniyetle kullanabileceğiniz iç dekorasyonlar sunuyoruz. Sizlere; çelik çatı, su ve elektrik tesisat, boya badana, mantolama, bahçe düzenleme, yapı dekorasyon hizmetleri vermekteyiz. Tüm hizmetlerimizi sizlere uygun fiyatlarla sunmaktayız. Yılların birikimini hizmetlerimize yansıtarak sizlerin talep ve beklentilerine en iyi karşılığı vermekteyiz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir hizmet politikasını kurulduğumuz ilk günden beri istikrarlı bir şekilde hayata geçirmeye devam ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR