• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Bahar Mühendislik

Adres :

Yenimahalle Mah. 3211 Sok. No: 6/b Samsun » Atakum

Sektör :

Yetkili Kişi :

İsa Bahar

E-Posta Adresi :

baharmuhendislik55@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (546) 430 52 42

Evlerimizin ısıtılması özellikle soğuk kış aylarında büyük bir öneme sahiptir. Eskiden odunlu ve kömürlü sobalar ile ısınma ihtiyacımız karşılanırdı. Ancak hem yakım aşamasında yaşanan zorluklar, hem doğaya bıraktığı kötü gazlar nedeniyle tercih edilmemeye başlandı. Bunun yerine doğalgaz sistemleri ile çalışan ısıtma yöntemi olan kombilerle ısıtma işlemine geçildi. Kombi ile ısıtmada zahmete girmeden sadece bir tuşa basarak ısıtma işlemi başlatılabildiğinden büyük bir kolaylık sağlanmış oldu. Doğalgaz ile ısıtmada diğer yöntemler gibi bir odayı değil tüm odaları ısıtmış oluyorsunuz. Bahar Mühendislik olarak bizler doğalgaz ısı sistemlerini profesyonel ekibimizle kurmaktayız.

Bahar Mühendislik Samsun ilinin Kavak ilçesinde yer alan işletmesinde siz değerlim müşterilerimize hizmet vermektedir. Kurulduğu günden buyana vermiş olduğu kaliteli hizmetler neticesinde Samsun tesisat ve bakım onarım alanında toplumumuz tarafından tercih edilen değerli bir kurum haline gelmiştir. Bu gelinen değerli konumun korunmasında ve daha da ilerilere taşınarak alanının en iyisi olma hedefinde ilerlemekteyiz. Bu yolda gerekli tüm çalışma ve yenilikleri yapmaktayız.

Kurumumuzda verdiğimiz doğalgaz hizmetlerinde en kaliteli markaların en iyi ürünlerini kullanmaktayız. Bu sayede daha yüksek bir müşteri memnuniyeti yakalamaktayız. Evlerinize keşif gezisine gelmekte, gerekli olan malzemelerin ve monte edilecek yerlerin tespitini yapmakta, daha sonra kurulum için gerekli izinleri alarak kurulum işlemini yapmaktayız.

Eğer sizlerin de evlerinize kurdurmak istediği doğalgaz sistemleri varsa ve kaliteli, uygun fiyatlı bir kurum arıyorsanız doğru adrestesiniz. Bahar Mühendislik olarak sizlere hizmet vermekten büyük mutluluk duyarız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR