• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Baharım Güzellik Salonu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Bahar Bayram

Diyarbakır hamam sauna ve masaj salonu sektörünün bir numaralı ismi olmaya devam ediyoruz. Daha sağlıklı ve motive edici günler geçirmek istiyorsanız en kısa süre zarfında firmamızı ziyaret etmelisiniz. Bölgesel ağrılarınızdan kurtulmak için kendinizi profesyonel ekibimizin ellerine bırakabilirsiniz. Sektörün en başarılı ve tecrübeli isimlerini bir araya getirerek oluşturduğumuz ekibimiz hizmette sınır tanımıyor. Doğru teknikler ile uyguladığımız masajlar günün stresini atmanızı sağlayarak sizleri mutlu edecektir. Mutluluğunuz ve pozitif enerjiniz ile ayrılacağınız firmamız kaliteden kesinlikle ödün vermiyor.

Kaliteli hizmetlerimiz cazip fiyatlarımız ile taçlanıyor. Sektör içerisinde bu kalitede ki hizmetleri kesinlikle bizim fiyatlarımız ile başka yerde göremezsiniz. Fiyatlarımız konusunda son derece iddialıyız. Firma olarak müşterilerimize kaliteli hizmetleri uygun fiyatlar ile sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Masaj ve hamam kültüründe ki yenilikleri ve gelişmeleri yakından takip eden firmamız sürekli olarak kendisini güncelleyerek yoluna devam ediyor. Başarımız ile rakipleri geride bırakmanın avantajını yaşıyoruz. Firmamız saat engeline takılmadan haftanın her günü hizmet sunmaktadır.

Firmamız sık sık indirimler ve avantajlı fiyatlar ile müşterilerinin karşısına çıkıyor. İndirimlerimizi ve avantajlı fiyatlarımızı takip etmek adına internet sitemize göz atabilirsiniz. İnternet sitemiz üzerinden gerçekleştirdiğimiz hizmetleri görerek talepte bulunabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi alabilmek ve randevu talebinde bulunmak için internet sitemiz üzerinde yer alan telefon numarasını kullanarak bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Kalitenin adresi her zaman için sizleri bekliyor olacak.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR