• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Bahariye Börek Cafe Baho

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Yener Avşar- Celal Baban - Gözde Avşar

Bahariye Börek Cafe Baho firması olarak kentimizin her noktasında müşterilerimize ulaşarak gerek web sitemiz gerek ise firma üzerinden birebir hizmetler sağlıyoruz. Sadece İstanbul kentine değil bölgemizde bulunan diğer kentlere de ulaşarak nitelikli bir şekilde yaygın hizmet ağımız sayesinde çok geniş kapsamlı bir çözüm oluşturuyoruz. Firmamızın kurulduğu günden bu yana hedefi olan; en doğru ve en çok tercih edilen cafe-restaurant hizmetlerini sunmak maksadı ile daha gelişmiş ve tecrübeli bir firma olabilmek için sistemlerimizi ve yöntemlerimizi geliştiriyoruz.

Başarının tesadüf ile değil çalışma ile kazanıldığını bilen, alanında uzman kadromuz her müşterinin memnuniyetini sağlayabilmek için bütün uygulamalarda oto kontrol sistemini devreye sokmaktadır.Modernçağın gereği olarak ortaya çıkmakta olan tüm denetleme sistemleri şeffaf bir şekilde firmamızın bünyesinde yer almaktadır.

Bu şekilde firma çalışanlarının çalışma şartlarını her zaman için en üst seviyelere taşımakta olan ekibimiz aynı zamanda üretim ve hizmet kalitesini de standartların üstüne çıkartmak için çaba göstermektedir.

Adres 1 Başçavuş SokakOsmanağa Mah. Bayraktar İş Hanı Rıhtım Cad. 9/1
Adres 2 Osmanağa Mah. Kuşdili Cd. N0.10/a Kadıköy/istanbul
firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR