• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Bakım Onarım Servis

Sektör :

Yetkili Kişi :

-

Evimizde kullandığımız beyaz eşyalarımız sağladığı büyük kolaylıklarla beraber tabiri caizse hayatımızı kurtarıyor. Ürünler ne kadar kaliteli olsa da hiç beklenmedik zamanda arıza yapabilir. Böyle durumlarda yapacağınız ilk şey güvenilir ve kaliteli işler yapan bir teknik servis firmasıdır. Çünkü gerekli tamir, bakım ve onarım hizmeti firmamız tarafından eksiksiz olarak yerine getiriliyor.

İstanbul teknik servis sektöründe garantili hizmetlerimizle bugüne kadar kalitemizden bahsettirdik. Bugünden sonra da aynı özenle ve dikkatle çalışmalarımızı gerçekleştirerek sektörde hizmet vermeye devam ettiğimiz sürece kalitemizden bahsettireceğiz. Alanımızda aldığımız eğitimlerle ve kazandığımız tecrübelerle tüm çalışmalarımızı kalite standartları içerisinde gerçekleştiriyoruz. Klima montajı, klima tamiri ve bakımı, buzdolabı tamiri ve bakımı, çamaşır makinesi tamiri ve bakımı, bulaşık makinesi tamiri ve bakımı, fırın tamiri ve bakımı, derin dondurucu tamiri ve bakımı, kombi tamiri ve bakımı, kurutma makinesi tamiri ve bakımı, doğal gaz soba servisi firmamız tarafından eksiksiz olarak yerine getirilmektedir.

Çalışkan ve azimli ekibimizle birlikte işlerimizi kısa sürelerde tamamlarken kendimizi geliştirmeyi de ihmal etmiyoruz. Sektörde gerçekleşen yenilikler olduğu zaman bizler de kendimizi ve hizmetimizi geliştiriyoruz. Ekibimizle birlikte kusursuz hizmetler verebilmek için kalitemizden ödün vermiyoruz. Teknik servis hizmetimizle beraber ikinci el beyaz eşya alım satımı, yedek parça satımı da sizlere verdiğimiz hizmetlerimiz arasındadır. Müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutarak her gün daha iyisi için çabalayacağız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR