• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Bala Anaokulu

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Nurcan Okan Kartal

  • firma instagram

Çocukların gelişme çağında eğitimlerini temel olarak alabilmesi ve ilerleyen eğitim hayatına da daha iyi bir adım atabilmesi için anaokulu eğitimi çok önemli bir noktayı oluşturmaktadır. 3 yaşından başlamak üzere 6 yaşına kadar süren okul öncesi eğitim çağındaki çocukların sanat, spor, paylaşım ve arkadaşlık gibi özelliklerini geliştirebilmesi, daha yetenekli bir hale gelmesi için anaokulu eğitimi verilir. Bu konuda İstanbul Ümraniye ilçesinde nitelikli bir eğitim kuruluşu olarak firmamız sizlere Bala Anaokulu kalitesini sunmaktadır.

Bala Anaokulu olarak İstanbul eğitim sektörü içerisinde güvenilir, tecrübeli ve köklü bir yapı ile size uzun yıllardır hizmet veriyoruz. Temel olarak anaokulu ve çocuk etkinlikleri konusunda hizmetlerimiz olmakla birlikte okul öncesi eğitim veren kurumlar içerisinde en çok tercih edilen eğitim kurumlarından biri olmayı başarıyoruz.

Kurumumuz ilk noktada Ümraniye ilçesinde olmak üzere İstanbul'un geneline yayılan bir yapı ile birlikte tüm İstanbul halkına hizmet verebilecek bir nitelik göstermektedir. Bu kapsamda anaokulu, kreş, gündüz bakımevi, okul öncesi eğitim kurumu gibi birçok farklı yapıyla çocuklarınızın aradığı eğitimi sağlamaktayız. Modern ve özel eğitim metotları, özel beslenme programları, uyku saati, sanat ve spor eğitimleri, bebek bakımı gibi birçok farklı nokta ile birlikte kurumumuz çözüm odaklı bir hizmet sağlamaktadır.Anne ve babalarının güven, kalite, uygun fiyat ve tecrübeyle çocuklarını teslim ettiği kurumumuzda uzun yıllardır sektörde kendini kanıtlamış kişiler hizmet sunmaktadır.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR