• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Balcı Dekor Biga

Adres :

Biga / Çanakkale Çanakkale » Biga

Sektör :

Yetkili Kişi :

Süleyman Balcı

E-Posta Adresi :

balcidekor177@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (533) 969 17 17

Whatsapp 2:

0 (537) 215 23 77

Yapıların iç kısımlarında dekorasyon işlemlerini yapan firmamız bölmelerin oluşturulması, duvar dekorasyonu ve tavan dekorasyon işlemlerini profesyonel bir şekilde yapmaktadır. İç dekorasyon alanında yıllardır başarılı şekilde çalışmalar sürdürmekte olan firmamız deneyimli ekibi ile birçok proje oluşturarak bunların tamamlanmasını sağlamıştır. Yapıların iç alanlarını tam olarak istediğiniz gibi dekore etmenizi sağlayacak işlemleri profesyonel şekilde yapmaktayız.

İç dekorasyon konusunda işyerleri ve özellikle konutlarınızda duvar dekorasyonunu en güzel şekilde yapmaktayız. Alçıpan işlemleri ile gizli aydınlatma sistemlerinin yapılması ve bu konuda en başarılı çalışmaları yaparak en güzel görünümün ortaya çıkartılması firmamız tarafından yapılmaktadır. Duvarlara tv ünitesi için sabit alanların oluşturulması ve en güzel görünümde bu işlemlerin yapılması firmamız tarafından sağlanmaktadır.

Çanakkale inşaat sektöründe iç dekorasyon alanında hizmetler sunan firmamız ile sizlere profesyonel projeler hazırlamakta ve uzman kadromuz ile bunları en kısa sürede hayata geçirmekteyiz. Yapılarda düşündüğünüz iç dekorasyon çalışmalarında sizlere en başarılı çalışmaları profesyonel ekibimiz ile yaparak sunmakta ve sorunsuz olarak işlerimi temiz bir şekilde kısa sürede tamamlamaktayız.

Yapılarda iç dekorasyon çalışmaları, bölmelerin oluşturulması, duvar dekorasyonu, tavan dekorasyonu, alçıpan işlemleri ve boya badana işlemlerini başarılı şekilde yapmakta olan firmamız bunların yanında yapılar için mantolama işlemlerini de sorunsuz olarak yapabilmektedir. En başarılı mantolama sistemlerinin uygulanması konusunda en kaliteli malzemelerin kullanımı ve uzman ekibimizin profesyonel çalışmaları ile tarafımızdan yapılmaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR