• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Balcı Mühendislik

Adres :

Önder Caddesi Kardeşler İş Hanı Kat: 1 No : 58 Edirne » Keşan

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hakan Balcı

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (533) 446 75 91

Edirne Keşan’da faaliyet gösteren Balcı Mühendislik firmamız birmilyonnokta.com üyelerinden birisi, bölgenin öncüleri arasındadır. Dünya insanlığa birçok fırsat sunmakta, ancak bunların çoğu kez ortaya çıkarılması büyük emekler, zahmetler ve mühendislik hesaplamaları gerektirmektedir. Doğru uygulamalar ve uzman ekiplerle çalıştığınız taktirde coğrafyanızın olanaklarından fazlasıyla yararlanabilirsiniz. Keşan bölgemiz bu alanda son derece bonkör olup gerekli çalışmaları yaptıktan sonra birçok zenginliği istifadeye sunmaktadır.

Edirne madencilik sondaj sektörünün öncülerinden birisi olarak bizler her türlü sondaj uygulamasıyla öne çıkıyoruz. Arazilerinizde her türlü zemin etüdü uygulamasını yapıyoruz. Zeminlerinizi inceliyor, hesaplamalarını yapıyor, analizler sonrasında sondaj için uygun olup olmadığını, sondajın nereye, nasıl yapılacağını, kaç metreye inilmesi gerektiğini ve diğer bütün detayları sizlerle paylaşıyoruz. Profesyonel çalışmalarımızla sun sondajlarını en iyi şekilde sonuçlandırarak yer altı kaynaklarının yer üstüne çıkarılarak kullanımınıza sunulmasını sağlıyoruz.

Firma olarak her biri alanında deneyimli, eğitimli, tecrübeli, özverili ve çözüm odaklı bir kadroyla çalışıyoruz. Alanında uzman mühendislerimiz, yardımcı personellerimiz ve işçilerimizle çalışarak arazilerinizin suyla buluşmasına öncülük ediyoruz. Kalite standartlarımızı en üst seviyede tutuyor, sektörümüzün en modern makinalarını kullanıyoruz. Güçlü ve yeni nesil teknolojilerden yeterince istifade ederek en iyi sonuçları elde ediyoruz.

Balcı Mühendislik olarak jeofizik mühendisliği yapıyoruz. Kuyu ruhsatı alınması konusunda danışmanlık yaptığımız gibi zemin etüdü uygulaması, sondaj uygulaması ve çok daha fazlası için en uygun fiyatlarla çalışıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR